PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 398
ocen
6,4 10 1 116398
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

jak są na tym polu to jeden bohater ratuje tego chłopaka przed samochodem stacji telewizyjnej, i potem ten chłopak ginie na końcu filmu przez grill... a przecież go w ogóle nie było na tej autostradzie ???

ocenił(a) film na 8
marek09

No ale on mial zginac na tym polu wlasnie przejachanym przez ciezarowke stacji telewizyjnej. Ten kolo go uratowal czyli pomogl mu uniknac smierci. Wiec potem on zginol

marek09

Zalozenie scenarzysty bylo takie ze ten cpun ktory uratowal chlopakowi zycie powinien byl zginac w karambolu, wiec nie powinien byl uratowac dzieciaka przed ta ciezarowka, dzieciak mial zginac (smierc wyrownala rachunek i zrobila to w czasie grilla). Ja jednak uwazam to za blad w filmie. Bo dzieciak mial zginac od samochodu stacji telewizyjnej ktora przyjechala na miejsce wypadku spowodowanego przez osoby ktore mialy zginac na autostradzie, gdyby tam zginely to samochod stacji tv nie jechalby tamtedy i dzieciak i tak by nie zginal, a wiec tak naprwde w ogole nie mial zginac. Wiem, ze strasznie to nagmatwane ale wystarczy sie dobrze wczytac :)

Violeta_Jarogniewa_Nuri

ja Ciebie rozumiem i w pełni się z Tobą zgadzam, też tak uważam. To właśnie mi się w tym filmie nie spodobało.

ocenił(a) film na 9
Violeta_Jarogniewa_Nuri

To wszystko jest strasznie skomplikowane. Trzeba uważnie oglądać film, żeby zrozumieć co się dzieje potem. Właśnie ja miałam taką akcję. Zaprosiłam koleżankę na ten film do domu. Ja oglądałam spokojnie, a ona cały czas wariowała i nie zwracała na niego uwagi. Pod koniec ( kiedy była eksplozja grilla ) ona spytała : ale o co tu chodzi ?
a ja : trzeba było oglądać :D

Violeta_Jarogniewa_Nuri

ćpun miał zginąć jeszcze wcześniej... wszystko zaczyna się od 1 części. potem wyjaśnia się to, kiedy jadą w tym busie, który się rozbija... każdy miał zginąć wcześniej. to jest pogmatwane jak jasna cholera ;]

marek09

po prostu każdy z nich miał zaplanowaną śmierć, a jeśli któreś sie ocalało to ta 'Śmierć' dążyła do tego żeby go zabić, kiedy indziej i gdzie indziej.

ocenił(a) film na 10
ash_olka

tak tylko ciekawe czy chłopak by zginął jakby uderzył w niego ten samochód który jechał nie wielką prędkością i przy drodze/ chłopaka wyrzuciło by 2 metry do góry i spadłby na miękką trawe najwyzej by sie połamał/

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones