PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 414
ocen
6,4 10 1 116414
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

NIeporozumienie

ocenił(a) film na 1

Nieźle sie uśmiałam, a chyba nie o to tutaj chodziło. Sceny, które miały przerażać były wręcz komiczne. Nie wspomne o grze aktorskiej głównych bohaterów. Chyba, że to miało być zamierzone ^^

ocenił(a) film na 7
memories19

A kto mówił, że ten film miał przerażać?

ocenił(a) film na 1
Pep_filmweb

Gatunek ''horror'' chyba do czegoś zobowiązuje. Choćby nawet do małego ''dreszczyku emocji''. A jak dla mnie była to średnia komedia fantastyczna.

memories19

Popieram. Sądząc po ocenie spodziewałem się czegoś o wiele lepszego. Na plus idea filmu, ale minus za jego wykonanie. Nie wiem też dlaczego nie trzymano się jednego, a mianowicie, że każda tragedia była spowodowana jakimś zbiegiem okoliczności np. zwarcie elektryczne, wyciekające paliwo... Natomiast w szpitalu u tego Murzyna nagle ni z tego ni z owego poodłączały się kable, łóżko zaczęło samo z siebie gibać na boki... Ja wiem że śmierć ma tu "działać", no ale nie w taki sposób. Skoro poprzednie sceny dałoby się racjonalnie wytłumaczyć, to to już było przegięcie byle by tylko popchnąć fabułę do przodu. Zgadzam się też co do tego, iż wiele było momentów godnych politowania lub jak kto woli - komicznych. Jeśli chcemy robić horror komediowy to powinna przeważać komedia (coś a'la Straszny Film), a nie odwrotnie. Zakończenie także z dupy wzięte. Gorszego (głupszego) już chyba nie można było sobie wyobrazić.

Dla mnie ten film nie zasługuje na więcej niż 5/10.

ocenił(a) film na 1
Luis Garcia

Zgadzam się z przedmówczynią. Już byłabym skłonna dać ocenę 3 ale końcówka mnie powaliła na łopatki. Ni z gruszki wybucha pożar i ręka lub noga ( już nie pamiętam) dzieciaka ląduje na stole przed rozwrzeszczoną matką.

memories19

Jaką przedmówczynią?

ocenił(a) film na 7
memories19

Przerazić to mogą filmy oparte na kwestii paranormalnej, ale nie twory celujące w totalną rozwałkę i efektowne sceny śmierci. Piszę to na moim przypadku. Ale ok rozumiem - przecież każdy inaczej reaguje. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones