PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 414
ocen
6,4 10 1 116414
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

Sądzę, że dwójka była najlepsza. A już pomysł z przezwyciężeniem fatum był genialny i wszystko poskładane w logiczną całość :)

użytkownik usunięty
Sadleczka18

Zgadzam się z Tobą. Choć jakby być szczegółowym to można się do kilku rzeczy przyczepić. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Sadleczka18

Nie obejrzałam jeszcze trójki, ale z tych co widziałam, to 2 na razie najciekawsza :) a najśmieszniejsza 4 i 5 (pewnie już twórcom brakło wtedy pomysłów :P )

ocenił(a) film na 7
beatinha

ileż można kotlety odgrzewać ?:P

ocenił(a) film na 7
Sadleczka18

Co poradzić, jak dopiero tydzień temu obejrzałam ten film? :P A nie ma sensu zaczynanie nowego tematu, skoro już istnieje ;)

ocenił(a) film na 6
Sadleczka18

myślę to samo, najlepsza ze wszystkich części

a karambol piękny!

ocenił(a) film na 8
peeszet

Najgorzej w karambolu skończył ten chłopak w Pontiacu Firebird, a potem jeszcze ta niesamowita scena w jego mieszkaniu w bloku jedna z najlepszych w filmie. Najlepsza część ze wszystkich "Final Destination"

ocenił(a) film na 7
JohnDp

A mi się podobało jak gościa ogrodzenie przecięło :)))

ocenił(a) film na 8
Sadleczka18

Za dużo kresek wciągnął z tymi dziewczynami wtedy ;-)))

ocenił(a) film na 7
JohnDp

Chciałbyś/ chciałabyś być na jego miejscu ?xD

ocenił(a) film na 8
Sadleczka18

Fajne typiary koło niego siedziały XD

ocenił(a) film na 7
JohnDp

jedź do USA tam tego na pęczki xD

ocenił(a) film na 8
Sadleczka18

A u nas co? Brakuje? Mamy piękne kobiety w polsce ;-)

ocenił(a) film na 7
JohnDp

I inteligentne chciałeś powiedzieć :P

ocenił(a) film na 8
Sadleczka18

Tak. Mądre i piękne Xd

ocenił(a) film na 7
JohnDp

Wyczuwam twą ironię xD

Sadleczka18

Najlepsza jest na część

ocenił(a) film na 6
Sadleczka18

popieram, choć 5 nie widziałem jeszcze to mając za sobą 1, 3 i żałosną 4 numer dwa uznaję za top z całej serii i myślę czy nie wystawić jej 7/10

muszę sobie przypomnieć na dniach

ocenił(a) film na 7
peeszet

Ja wczoraj oglądałam 5.... namieszali niesamowicie ;/

ocenił(a) film na 6
Sadleczka18

NO TO LIPA ;/

ocenił(a) film na 7
peeszet

tak to jest jak odgrzewają kotlety z paru dni....

ocenił(a) film na 6
Sadleczka18

No tak, zgadzam się, choć wszystkie filmy mnie lekko drażnią, szczególnie 4, bo te takie ,,przypadki,, są czasem na siłę :/
No bo np. jak to możliwe, że dzięki pistoletowi na wodę ( część 4 ) zaczęła się wypuszczać woda w basenie a tuż obok basenu było pole golfowe, więc piłeczka wytrąciła facetowi monetę z ręki itd. itd. itd. :/// Ehh...

ocenił(a) film na 7
_Wolna_i_Szalona_

prawda jaki zbieg okoliczności ? bój się wyjść na ulicę :P Bo jeszcze twój telefon odbierze przekaz z satelity namagnetyzuje Cię i sprowadzisz samolot który zmiecie twoją miejscowośc z powierzchni Ziemi xDxD

ocenił(a) film na 6
Sadleczka18

Haha. dokładnie, niedawno obejrzałam jedną część i potem jak szłam chodnikiem czy byłam w sklepie to sobie składałam w głowie układankę okoliczności, nie żebym wierzyła w te bzdety, ale tak sobie 'dla jaj' wymyślałam te pierdoły :D
Np. jak byłam w supermarkecie to, hehe, wymyśliłam, że dzieciak kupi w automacie kulkę, ona mu wypadnie, poślizgnie się o nią ochroniarz, popychając przy okazji szereg wózków sklepowych a te jadąc wpadną prosto na mnie rozgniatając xD, przy okazji demolując cały sklep :>

ocenił(a) film na 7
_Wolna_i_Szalona_

Ej dobre to się na powieśc kryminalną nadaje xD jeszcze troche seksu i przekleństw i mamy bestseller xD

ocenił(a) film na 6
Sadleczka18

Haha, dziękuję, no tak, trzeba dodać motyw seksualny i kryminalny, aby książka uderzyła do każdego w każdym wieku ;D
No cóż...może jeszcze stworzę dzieło życia ;) Kto wie...xD

ocenił(a) film na 7
Sadleczka18

Mi się cz. 2 najmniej się podobała a najbardziej 1 i 3, ale wiadomo gusta :D

użytkownik usunięty
Sadleczka18

Dwójka była najlepsza? Większego GÓWNA nie widziałem. :-///

ocenił(a) film na 10

zajrzyj rano do toalety jak już z niej skorzystasz, może zobaczysz większe!

ocenił(a) film na 7
Manez

Easy Panowie :) Owszem są gusta guściki, ale kultura wymagana :P Prynt czemu dwójka była kiepska ?;]

ocenił(a) film na 10
Sadleczka18

Zgadzam się druga część najlepsza!!!

ocenił(a) film na 9
Sadleczka18

zdecydowanie dwójka najlepsza, pod każdym względem.
karambol- oczywiście pomijając niedoróbki których niektórzy się czepiają- MEGA. zwłaszcza porównując z wykonaniem katastrof z innych części.
realizm- oczywiście pełno dziwnych i jakże 'realistycznych' zbiegów okoliczności, ale zdecydowanie bardziej prawdopodobne są karambol, pożar mieszkania, czy nawet ta nieszczęsna winda, niż wyżej wymieniony basen z kolejnych części serii ;/

ocenił(a) film na 10
ola_131160

Ktoś tu nieuważnie oglądał film. Wypadek z windą też był w 2. :)

ocenił(a) film na 9
Majkelina017

Ktoś tu nie czyta ze zrozumieniem ;)
Chodziło o to, że przypadki ukazane w OP 2, np karambol, pożar i nawet winda (nawet, ponieważ ona należy do tych rzadziej spotykanych w realnym życiu), są o wiele bardziej realistyczne niz z kolejnych czesci,.jak np scena na basenie o ktorej mowa wyzej.

ocenił(a) film na 9
Sadleczka18

Dla mnie 2 i 3 były na tym samym poziomie. Nawet aktorzy wydawali mi sie podobni xD

Sadleczka18

ten pomysł wszytsko zepsół, zniszczył cały film, żałosny happy end nawet w tego typu produkcji, wstyd ameryko wstyd

ocenił(a) film na 7
McLlovin

mamo....

ocenił(a) film na 8
Sadleczka18

dwójka najlepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones