PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 398
ocen
6,4 10 1 116398
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

O Kurde! Scena pierwsza - wielki karambol - jest co najmniej zaje***ta!!! Najbardziej mi sie podoba śmierć policjanta! Niesamowite! Film ogólnie jest niezły.. Trzyma w napięciu, ale niestety końcówka jest bezsensu. Niezrozumiałem jej ( a obejrzałem film 3 razy). Przeważnie rozumiem, a tu NIC. Daje filmikowi ocene 7 - braki w fabule. Muzyka spoxx

Dee_Jay_Pee

Chodzi zapewne o śmierć Briana w eksplozji grilla.
No więc, z dialogów wynika, że on uniknął śmieci-nie pamiętam w jaki sposób. Kimberly i Thomas spojrzeli się na siebie dzienym wzrokiem-wiedzieli, że śmierci nie da się oszukać, chociaż sami z niej wybrnęli.
Wtedy Brian zginął, pewnie był "następny" ze swojej cudem ocalełej katastrofy-śmierć go dpadła. To chyba pouczenie :)
Mam nadzieję, ze zrozumiałeś :)
POZDRAWIAM!

Clear

Nie rozumiem w tej scenie jednego - skąd Kimberly i jej ojciec znali tą rodzinę Gibbonsów?

ocenił(a) film na 9
Dee_Jay_Pee

Scena karambolu na autostradzie, jest najlepszą sceną we wszystkich częściach wg mnie. W ogóle uważam że II część jest najlepsza, IV mnie bardzo, ale to bardzo rozczarowała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones