PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 849
ocen
6,1 10 1 95849
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

8/10

ocenił(a) film na 6

Kolejna część Oszukać Przeznaczenie oznacza: kolejną osobę, która ma wizję wypadku i śmierci wielu osób, kolejne uratowanie grupy osób, którzy ją wysłuchali, kolejne niespodziewane, dziwne śmierci osób, które zostały uratowane i kolejne próby ratowania tych osób, przez parę głównych bohaterów. W sumie mogłoby się to wydawać nudne, jednak ta część stoi wciąż na dobrym, chociaż tylko dobrym poziomie. Zabrakło mi tutaj czegoś nowego, co prawda bohaterzy stają się bardziej bogatsi wiedzę o takie same zdarzenia z poprzednich części i starają się odczytywać różne znaki to jednak nie dodano tutaj żadnych elementów zaskoczenia. Większy progres zauważyłem w częściach 1 i 2. Mimo wszystko wciąż warto obejrzeć, tym bardziej, że następna część jest już przynajmniej jak dla mnie, słaba. Moja ocena: 8/10.

ocenił(a) film na 1
Shady_Yo

Najlepszy przykład zaprzeczenia samemu sobie. Na gwiazdce słaby to 3. Mówisz że film jest słaby ale twoja ocena mówi że film jest na 8 czyli jest bardzo dobry.

Ostatecznie do bardzo dobry film wg ciebie ;)

ocenił(a) film na 6
skt84

Najlepszy przykład nie czytania ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem, że warto obejrzeć tym bardziej, że NASTĘPNA (4) część jest już słaba. O tej powiedziałem, że stoi na dobrym poziomie...

ocenił(a) film na 8
Shady_Yo

dokładnie, poza tym tak odbiegając od tematu - nie każdy sugeruje się podpisami pod gwazdkami... Dla niektórych słabo oznacza przypuśćmy ocenę 4 a niekoniecznie 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones