PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 849
ocen
6,1 10 1 95849
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

Nie wiem czy temat o podobnej treści istnieje na tym forum.
Wypadek na kolejce górskiej zdarzył się przez kamerę ,która upadła na tory,
ale jak mógł zdarzyć się wypadek skoro przed wypadkiem ten koleś z kamerą
wysiadł z wózka.

Może mi to ktoś wyjaśnić

Mathias_13cool

bo tak by było gdyby on został w wagonie

ocenił(a) film na 4
Lady_Diana

Ale nie został, więc dlaczego kolejka się wykoleiła?

ocenił(a) film na 8
Winston_Wolf

szyna była pęknięta, jeśli dobrze pamiętam... :P

jessica_15

TAk ale dla mnie jest jeszcze jedna nie jasność...
Przecież z wagonu wysiadła tylko główna bohaterka, a reszta została, to jakim cudem aż 7 osób dzięki niej przeżyło, bo tego nie rozumiem

ocenił(a) film na 5
5476

Wysiadło jeszcze kilka osób.
Na przykład:
-ten murzyn
-koleś z kamerą
-te dwie laski

Mathias_13cool

kiedy??
To było pokazane?
Pamiętam jak ci kolesie obsługujący mówili:
-NIKT WIECEJ NIE WYSIADA!
I tylko ona wysiadła

5476

Nie...
Wysiadło jeszcze 6 osób bo się zaczęli kłócić.

5476

Dokładnie tak jak napisał użytkownik wyżej. Czarny wyleciał za szarpaninę, te dwie laski się wkurzyły i wyszły, a kolo z kamerą poszedł za nimi. Tylko, blokadę wyłączono tylko w ostatnim wagonie więc i tak coś nie gra :)

ocenił(a) film na 10
Zyvalt

Wysiadła Wendy (ta która maiła wizję),Kevin (ten który siedział obok jej) Frankie (ten z kamerą) Lewis (murzyn) Ashley i Ashlyn (te które z paliły się na solarium) oraz siostra wendy (Juli)

ocenił(a) film na 5
michalwodniak

Ale chodzi nie o to kto wysiadł z wagoniku.
Chodzi o to ,że w wizji wypadek spowodowany był przez kamerę ,która spadła na tory ,ale skoro chłopak z kamerą wysiadł z wagonu to co spowodowało wypadek?

Mathias_13cool

Chyba, że te tory były gdzieś 'przerwane' ale nie jestem pewna bo to dawno oglądałam. ; ))

iza_25

Cały wypadek spowodowany był przez tą kamerę, to przez nią kolejka się wykoleiła i to po przejechaniu po niej ten wyciekający płyn spowodował zwarcie. Szyna pękła natomiast po tym jak uderzyła w nią jakaś część kolejki. A więc skoro ten z kamerą wysiadł do wypadku nie powinno dojść!!

ocenił(a) film na 6
malibu_sss_z_o_o

Do wypadku mogło dojść. Ten wyciekający płyn to był płyn hydrauliczny odpowiadający za hamowanie kolejki, utrzymanie zapiętych "pasów", itd.
Nie było żadnego zwarcia. Rura po prostu pękła i płyn nie był doprowadzany do kolejki. Jeszcze przed wejściem do kolejki była scena, że rura jest na skraju żywotu. Do tego doszłoby tak czy siak, a kamera po prostu trochę przyśpieszyła ten wypadek.

ocenił(a) film na 2
michalwodniak

Ian też wysiadł i ta ruda dziewczyna.

Mathias_13cool

o ile pamiętam szyny były w którymś miejscu pęknięte i z wagonów wylatywał jakiś płyn, który powodował podnoszenie się tych zabezpieczeń, które chroniły przed wypadnięciem z wagoniku ;)

Tajlana

przez co wszyscy wypadli a wagoniki się wykoleiły ;D

Tajlana

SPOJLERY!!!!!

Wysiedli:
1. główna bohaterka
2. chłopak jej przyjaciółki
3. jej siostra
4. koleżanka siostry
5. i 6. parka która lubiła filozofować
7. mięśniak
8. żartowniś z kamerką
9. i 10. solarówy

Z Wendy wysiadło 9 osób.

A wypadek po wysiadce musiał spowodować wyciek płynu z wagonika. Zresztą ŚMIERCI nie oszukasz!!! ;)

ocenił(a) film na 6
Mathias_13cool

a jak wlasciwie powiazane byly zdjecia z ostatnimi zgonami? koles faktycznie zostal oslepiony, zanim wylecial przez szybe, ale te dwie dziewczyny? srodkowy palec, napis na t-shircie, typ, ktory mial sie przyczynic do jej smierci - nic takiego nie bylo w ostatniej scenie

ocenił(a) film na 8
Glanc

Nie były powiązane. Po prostu Wendy miała kolejną wizję katastrofy, która "przekreśliła" poprzednie "zasady".

użytkownik usunięty
ken_tucky

1. te dwie co sie spaliły w solarium - zdjęcie z palącą się palemką spaliły się w solarium
2. koleś z kamerką - zdjęcie jego i jego głowy przy wiatraczku - łeb mu przewierciło w samochodzie (nie wiem czym bo sie nie znam) jak ciężarówka wjechała w niego
3. mięśniak - zdjęcie zrobione jak jakiś krążek spada mu na łeb (obok tego misiek z mieczami) - zginął jak walnął tym czymś z siłowni (też sie nie znam) i mu łeb rozkwasiło (przedtem te mieczyki przecięły sznurki co to spowodowało)
4. mckinley - zdjęcie jak celuje pistoletem w swoją dziewczyne, zakrywa się ręką a nad głową ma napis "kill" - miał zginąć od tych takich ostrych pierdółek w kształcie trójkąta ale go uratowali
5. ta laska mckinleya - zdjęcie jak sie zakrywa lewą ręką a prawą pokazuje faka - przebiło jej główę pistoletem na gwoździe (tak miała lewą rękę ustawioną jak na zdjęciu)
6. siostra wendy - zdjęcie miała jak pokazywała faka - a w oddali tak jakby ją koń atakował (bujany, wystarczy się przyjrzeć) - miała zginąć jak pokazała faka i ją koń zatakował, (zaczepiła o to coś co ciągnął)
ale ją w końcu uratowali
7. koleżanka siostry wendy (ta chinka) - nie wiem co miała na zdjęciu jeszcze tego nie znalazłem - zginęła przebita flagą
8. kevin - miał zdjecie jakby coś mu wybuchło przed oczami - miał zginąć od wybuchu grilla (chyba) ale go uratowała wendy
9. wendy - miał ją zabić mckinnley (napis na koszulce, napis kill nad głową mckinnleya i jego podły uśmieszek)
10. jeszcze raz mckinnley - fajerwerki wystrzeliły w jego stronę ale go minęły(podobne ustawienie na zdjęciu) co spowodowało obsunięcie się tablicy i jego przygniecenie (po przygnieceniu pokazywał faka jak ta jego laska na zdjęciu)
11. jako ciekawostkę dodam że mckinley i jego dziewczyna tak jakby sie wymienili "atrybutami" - ona "dostała" pistolet a on faka

mam nadziej że wszystko wyjaśniłem

ocenił(a) film na 1
Mathias_13cool

Jak w takim tanim gniocie doszukiwać się niejasności. masakra przecież ten film miał budżet z klopa a ty tutaj logiki szukasz :D hahaha

ocenił(a) film na 7
skt84

Kamera spowodowała otwarcie tych zabezpieczeń które zakładali siadając na miejscach a nie wykolejenie się kolejki (które zostało spowodowane przez dziurawe szyny)
Pozdrawiam ;)

szatanica

Ja też czegoś nie rozumiem. Zdjęcia, które przepowiadały kto w jaki sposób zginie były zrobione przed wykolejeniem się kolejki, więc jeszcze wtedy śmierć "zakładała", że wszyscy oni zginą w wypadku. Dziewczyna dzięki swojej wizji ją wykiwała, ale przecież śmierć nie mogła tego przewidzieć... Nielogiczne.

billie_jean4

Cały wypadek spowodowany był przez tą kamerę, to przez nią kolejka się wykoleiła i to po przejechaniu po niej ten wyciekający płyn spowodował zwarcie. Szyna pękła natomiast po tym jak uderzyła w nią jakaś część kolejki. A więc skoro ten z kamerą wysiadł do wypadku nie powinno dojść!!

ocenił(a) film na 1
malibu_sss_z_o_o

wypadek był spowodowany przez nieszczelną hydraulikę.

keeveek

Właśnie, najpierw widać wyciekający płyn z jakiegoś kabla, kamera wypada mu potem.

ocenił(a) film na 5
billie_jean4

No właśnie.
IMHO lepiej było trzymać się schematu z poprzednich części a nie dodawać jakieś fotki inspirowane Omenem...

ocenił(a) film na 4
raistand

Billie, ta niejasnosc byla wyjasniona w ktorejs tam czesci... chodzi o to ze smierc niby ustawia wszystko tak, ze bohaterka MA URATOWAC jakas grupe, bo i tak jest to ukartowane i zgina w swoim czasie ;) bodajze w 4 odslonie

ocenił(a) film na 10
kirholm

Ta kolejka nie wykoleiła się przez kamerę tego gostka tylko dlatego że kabel uszkodził się przez tego murzyna ( była scena co murzyn nie mógł dopiąć pasów i wcisnęli na siłe ) i pasy się odpięły dlatego ci pozostali zgineli...

arek_polak6

Sorry ale muszę to powiedzieć , do tego wypadku doszło ,bo "tory były złe i podwozie.......eeee....też było złe " xd

ocenił(a) film na 7
Mathias_13cool

A co się stało na samym końcu? Wandy miała tą drugą wizję w metrze i później zaczęło to się dziać "na prawdę" i film się skończył. To oni tam zginęli? Chyba nie powinni, bo w poprzednich częściach (a przynajmniej w pierwszej) głównym bohaterom udało się wykiwać śmierć...

ona116

Zginęli bo miała tą wizje za późno i nie udało się włączyć hamulca awaryjnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones