PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 792
oceny
6,1 10 1 95792
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

Trudno pobić 2 pierwsze, świetne części gdy schemat powoli się nudzi a nie można wyjść za jego ramy. Sceny zgonów nadal bardzo pomysłowe, jednak naiwność bohaterów wkurza. Zirytował mnie jednak brak powiązana z dwójką, przez co nie wiadomo co stało się z bohaterami, którzy w zeszłej części przeżyli. Części 1 i 2 były powiązane dzięki czemu nie ma luk pomiędzy nimi. I niestety trudno pobić genialnie zrealizowany karambol z dwójki... Wiadomo pomoc komputerów była ale widać tam dużo efektów kaskaderskich. Scena wypadku na kolejce jest zrealizowana poprawnie ale nieco razi sztucznością i brakiem realizmu realizacji. Te przyczyny powodują iż moja ocena to 8/10. Formuła filmu nadal się sprawdza, główna aktorka zagrała dość dobrze no i fabuła nadal trzyma w napięciu ale mniej. Mimo to na pewno nie będę bardzo negatywnie reagował gdy będę miał okazję ponownie obejrzeć ten film.

Na dzień dzisiejszy mój ranking po trzech częściach:
1. Final Destination 2 (10/10)
2. Final Destination (10/10)
3. Final Destination 3 (8/10)

ocenił(a) film na 8
emillo97

+ Jak zwykle całość ratuje zakończenie.

ocenił(a) film na 7
emillo97

trafiliście w w sedno tarczy,trudno się z wami towarzyszu obywatelu nie zgodzić,
pierwsze dwa finały Destination są rewelacyjne, ta odstaje i to znacznie razi nierealistycznością , i przewidywalne te nie które smierci były, nie było tego zaskoczenia co w pierwszej czy drugiej częsci gdzie gineły nagle i nie spodziewanie w ułamku sekundy ,a tu gdzie sie dziewczyna zjawiła ze swoimi porysowanymi kartkami to wiadomo było ze zaraz ktos zginie i się tylko czekało na to jak ,
masakra kolejki górskiej powinna byc bardziej efektowna , ale mieli ograniczone pole manewru nie to co w drugiej części na autostradzie.
najlepsze w tej części to panienki w solarium ,wyglądało to bardzo realistycznie
ocena 7 na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones