PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 849
ocen
6,1 10 1 95849
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

I nie chodzi o to, czy recenzja uznaje film za dobry, a ja uważam inaczej, czy na odwrót. Otóż można by wziąć je wszystkie razem, skompilować i dostalibyśmy coś takiego:

W 2000 roku powstało pierwsze FD. Wielkim filmem nie było, ale cieszyło w miarę świeżym pomysłem. Dwójka powtarzała wszystko i to był dobry moment na zamknięcie serii. Trójkę zrobił ten, co jedynkę, ale niestety jest nudno. Mary zasługuje na wyróżnienie. Nudnawe. Powtarzające się motywy. Efektowne sceny zgonów.

Jaśnie Państwo Recenzenci! Zarzucacie filmowi sztampowość i powtarzalność, a wasze recenzje wyglądają jak odbijane na ksero! Całe zdania się powtarzają. Przygadał kocioł garnkowi? NIE KOMPROMITUJCIE SIĘ, domorośli znawcy kina!

sam jesteś beznadziejny i tem twój pseudonim

użytkownik usunięty
elvis040584

Nie ma to jak merytorycznie odnieść się do kwestii. :D Wiesz w ogóle, co to znaczy "merytorycznie"? Czy jesteś zbyt zajęty literowaniem mojego nicka? Idź spać, dziecko.

użytkownik usunięty

1 czesc byla oryginalna i fajnie sie ogladalo, reszta to żenujące kalki tamtego pomysłu. Dno i 5m mułu i nie ma tu właściwie o czym dyskutować...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones