PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109290}

Oszukać przeznaczenie 3

Final Destination 3
6,1 95 849
ocen
6,1 10 1 95849
4,8 6
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 3
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 3

kurcze, z tym solarium przesadzili...... i jeszcze ta diabelna muzyczka.....

ocenił(a) film na 8
Baggins_z_Hobbitonu

Co chcesz, to wcale nie było takie straszne, jak tylko to zobaczyłam zaczęłam się piać xdd Jak dla mnie fajne motywy śmierci.

ocenił(a) film na 5
Baggins_z_Hobbitonu

Początek jest fajny,jak się bawią,ale później już nie jest taki fajnie.

ocenił(a) film na 7
Baggins_z_Hobbitonu

Jeśli o mnie chodzi to przy każdej scenie śmierci miałem uśmiech na twarzy. Ten film nie ma klimatu, jest przewidywalny ... poprostu miło go obejrzeć dla zabicia czasu.

Obleśność ? hehe widać, że strasznie mało filmów oglądałaś(eś) z tego gatunku :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
adek88_90

Śmiałeś się przy scenach śmierci? Ty masz dobrze w głowie?

Claire_J

jeśli się śmiał, to ma własnie dobrze w głowie, bo sceny były tak mało realistyczne i tak przewidywalne że brakowało tylko żeby ktoś nadepnął na grabie albo skórkę banana.

ocenił(a) film na 7
raissaruda

Śmierć na ekranie, mniej lub też bardziej realistyczna, wcale nie jest powodem do śmiechu. Przynajmniej mi nie było do żartów jak oglądałam ten film. Raczej byłam zniesmaczona, a nie rozbawiona :/

Claire_J

Nie obraź się, ale ja też bardzo często śmieję się bądź podśmiewam ze scen śmierci. Nie tylko w tym filmie, a w głowie mam poukładane (gwarantuje). Co innego jak widzę śmierć jakiegoś psiaka, miśka czy konia. Jakoś mam sentyment do zwierząt w filmach :)

cimer10

Ja tam tylko stwierdziłam że nigdy nie pójde na solarium ;D

Co do filmu,to dobry,taka bajka,ale miło się ogląda (choc ja nie miałam uśmiechu na ustach ;))

pozdr. =]

SmallCrime

Hmm, a ta piosenka o kolejce górskiej(Roller Coster), którą wtedy te dziewczyny słuchały...
jaki wykonawca i tytuł?

ocenił(a) film na 6
Baggins_z_Hobbitonu

Taka śmierć w rzeczywistości nie może nastąpić. Dlaczego?

Jeśli woda dostanie się do obwodów powoduje zwarcie i w efekcie wybija
bezpiecznik i wszystko gaśnie a nie tak jak na filmie (haha) wzrasta
napięcie. (jak to zobaczyłem to ze śmiechu nie mogłem wytrzymać, naprawdę
najgorzej wymyślony motyw śmierci). więcej tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwarcie_(elektrotechnika)

belath

Wrzuc sobie właczona suszarke do wody to zobaczysz jak woda powoduje zwarcie i bezpiecznik wyskakujue. Efekt bedzie taki, ze wyladujesz dwa metry pod ziemią, a z wikipedii nie radziłbym korzystać, bo tam sa w wiekszości bzdury napisane.

Baggins_z_Hobbitonu

ta scena jest cudowna po prostu;) i na końcu zamiana łóżek z solarium na inne;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones