PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1076}

Oszukać przeznaczenie

Final Destination
6,6 196 037
ocen
6,6 10 1 196037
6,5 13
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie

Co tu komentować?

ocenił(a) film na 2

Gniot jakich mało...
Defacto mogło ich zabić absolutnie WSZYSTKO!! Nawet spadający liść, na którym to liściu byłby kleszcz, kleszcz by w kogoś się wbił i ten ktoś by umarł na boleriozę.

krisimovie

Po tej serii bym się bardziej spodziewał czegoś w stylu zatruty liść albo że za sekundę na gościa zleci drzewo.

ocenił(a) film na 2
dydzia10

Mnie ogólnie te filmy bawią nijeżeli straszą -,-

krisimovie

A bo mnie nie, dla mnie i każdego znajomego to po prostu brutalna komedia.

ocenił(a) film na 6
dydzia10

Na serio tego filmu nie można zobaczyć, pokazuja go na TCM czyżby to już klasyka? Rozbawiła mnie scena z wodą która "goni" nogi jednego z ocalonych, a kiedy ten zszedł to woda zaczeła sie cofać, perełka! Daje 6 bo im dalej w las tym gorzej było, a ta część jeszcze jako tako trzymała poziom.

ocenił(a) film na 6
wujaniek

Taak, ta scena była niesamowita :) Myślałem już, że to może jakaś straszna substancja tak go goniła, a to zwykła woda :D

ocenił(a) film na 4
krisimovie

Przepis na dochodowy film to: ma być zrozumiały przez statystycznego 13 latka, parę ładnych twarzy, parę mocnych tekstów, trochę krwi a reszta się obroni. Masz rację, jest to gniot niemiłosierny.

ocenił(a) film na 2
krisimovie

Dokładnie. Drażni mnie, że to jeden z częściej puszczanych na TCM-ie filmów. A że jestem trochę chory, chciałem obejrzeć coś porządnego, żeby się może trochę uspokoić i zasnąć. Niestety po świetnej Zakazanej Planecie przyszło to. Też się zastanawiałem, czemu śmierć nie wywoła po prostu zawału serca. Najniższy poziom rozrywki. Dałem 2, bo scena katastrofy nie była zrealizowana katastroficznie, jak na tamte czasy. Chociaż szyby lotniska rozwalają ;p

ocenił(a) film na 3
krisimovie

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 9
krisimovie

Ja ten film oceniam zgodnie z tym kiedy po raz pierwszy go zobaczyłam jeszcze chodząc do podstawówki i wtedy zrobił na mnie ogromne wrażenie nie jak horror ale jak film na który mogło tamtymi czasy patrzeć na "straszny film" starsze rodzeństwo. Mam do niego ogromny sentyment i tym się kieruję przy ocenie. Zresztą cała seria późniejsza była jednym z tych filmów na ,które się wyczekiwało w tv czy nagrywało na dvd. Film z czasów dzieciństwa tak jak dla mojego taty "Straceni chłopcy"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones