PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214368}

Oszukać strach

Penny Dreadful
4,9 1 734
oceny
4,9 10 1 1734
Oszukać strach
powrót do forum filmu Oszukać strach

oglądając ten film zrobiłam sobie smaka na zakończenie:) myslałam ze to wszystko jest częścią jakieś terapi widzianej oczami tej dziewczyny albo to wszystko jej sie wydaje po tych tabletkach lub jest snem... albo inna opcja (bardziej skomplikowana) ze ten facet cos ich zabijal to tak naprawde ta terapeutka ale to takie tylko moje skojarzenie nie trzymające sie w kupie:) no ale to zakończenie które było jak dla mnie beznadziejne

Xandria

z tym snem to mnie rozwalilas ;) ja sobie znowu myslalemw trakcie filmu, ze to ta terapeutka to wszystko zaplanowala w taki sposob, ale zrezygnowalem z tej tezy po kilku dodatkowych morderstwach ;) jak widac oboje zesmy sie mylili ;P
koncowke chyba zrobili taka, zeby sobie kazdy ja sam dokonczyl. np. ze ten gosciu ukrecil glowe mordercy po czym zostawil zwloki w lesie, a nastepnie zgwalcil dziewczyne i zostawil ja 200 mil dalej ;) albo, ze np. dziewczyna siedzac w tym trucku tak sie przestraszyla, ze wsiadla za kierownice i przejechala obu panow po czym uciekla daleko. albo, ze np. morderca w nadzwyczajcie szybkim tempie pozbieral sie po tym zderzeniu z autem po czym zamordowal staruszka oraz dziewczyne i uciekl do lasa szukackolejnych ofiar ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones