PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=993}

Otchłań

The Abyss
7,3 32 554
oceny
7,3 10 1 32554
6,0 4
oceny krytyków
Otchłań
powrót do forum filmu Otchłań

sorry

ocenił(a) film na 3

Ten film jest tak głupi, że to aż szkoda oglądać. Rzeczywiście, prośba US Navy o wyciągnięcie trupów z zatopionej łodzi jest skandaliczna i powinna być napiętnowana. JAK ONI MOGLI! I znowu science fiction ekologiczno-pacyfistyczne, ale do tego to już Cameron nas zdążył przyzwyczaić.

ocenił(a) film na 5
nyggy

James Cameron zawsze robi podobne filmy, co do tego nie ma wątpliwości. Konfrontacja obcy-ludzi, pseudodramat i happyend - zawsze to samo.

ocenił(a) film na 3
ZupkaChinska

Wiem, mój błąd bo mogłem się tego spodziewać. No ale "Terminator" akurat mu się udał. :)

ocenił(a) film na 9
nyggy

Terminator mu się udał ? Dla mnie każdy jego film oprócz "Pirania II" jest mistrzowski, choć w każdym są drobne nielogiczności. Nawet w terminatorze trudno zaakceptować twierdzenie że nie dało się przenieść broni z przyszłości bo to metal podczas gdy cały cyborg jest z metalu tyle że jak to wymyślił Cameron pokryty mięskiem. spróbuj przenieść coś metalowego przez jakiekolwiek pole siłowe a zobaczysz czy mięsko czy pomoże. Narka.

ocenił(a) film na 10
Rahabiel

Ale żeś się doszukał, przecież ten film z założenia jest kretyński, maszyny prowadzą wojnę z ludźmi ??? Pomyśl, jakby wyglądała "wojna" inteligentnych maszyn z ludźmi.

ocenił(a) film na 9
mc_aural

A Predator nie jest ?

ocenił(a) film na 10
Rahabiel

Ale czemu Predator ? Przecież Predzio urządza sobie polowanie na ludzi dla zabawy, tudzież sprawdzenia się itp.. ? Tymczasem w Terminatorze maszyny są tak inteligentne że nie stać ich na użycie przeciwko ludziom broni biologicznej lub chemicznej nie mówiąc o całej pozostałej gamie możliwości, szkoda nawet gadać. Oczywiście pod względem rozrywkowym to zupełnie inna historia, lubię wszystkie filmówki z serii oprócz Ocalenia.

ocenił(a) film na 9
mc_aural

Jak lubisz głosować we wszelkiej maści rankingach zapraszam na bloga. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
nyggy

Takie widzi świata koło jakie tępymi zakreśla oczy panie nyggy

ocenił(a) film na 9
nyggy

Wydaje mi się że oni mieli rozbroić głowice, a nie wyciągać trupy. To akurat jest jak najbardziej logiczne.

ocenił(a) film na 9
nyggy

Straszną masz formę wypowiedzi. Popracuj nad tym, później pisz tematy.

ocenił(a) film na 6
nyggy

Końcówka w tym filmie to mocne przegięcie, sam film to materiał na dobry, realistyczny thriller, ewentualnie na jakieś mroczne, odrealnione sci-fi, ale to co James odwalił na końcu to żenada, żenada i jeszcze raz żenada. Chyba nie dało się wsadzić w film "przesłania" w bardziej prymitywnej formie.

ocenił(a) film na 7
gowniarz_wyniosly

gdyby nie końcówka filmu to bym ocenę oczko wyższą dał ... w ogóle w kilku miejscach przekombinowany ten film , Ci kosmici to już w ogóle nie potzrebni , na siłę chyba wstawieni ...

ocenił(a) film na 6
Sztocky

w końcu to Cameron...

ocenił(a) film na 10
gowniarz_wyniosly

Dawno dawno temu w odległej przeszłości byłem na tym filmie w kinie.
Wrażenie zrobił powalające i chrzanię jego niedoróbki.
Choć fakt , koniec był do luftu.
Co nie zmieni mojej oceny.

ocenił(a) film na 8
nightgale

szczerze mówiąc to gówno się znacie, wg mnie to końcówka robi ten film ponadprzeciętnym

ocenił(a) film na 6
_nagash

nie dziwię Ci się

ocenił(a) film na 8
gowniarz_wyniosly

myślisz, żeś zabawny? o gustach się nie dyskutuje, ale Twój jest wyjątkowo przeciętny

ocenił(a) film na 6
_nagash

i kto to mówi.

ocenił(a) film na 8
gowniarz_wyniosly

nie powiedziałem, że mój jest oryginalny ale spójrz na siebie zanim zaczniesz z kimś tak pisać. już więcej Ci nie odpisuję, znajdź sobie innych takich jak Ty do rozmowy

ocenił(a) film na 6
_nagash

Spojrzałem na siebie i nie mam się czego wstydzić.

BTW:
"szczerze mówiąc to gówno się znacie"
a potem
"o gustach się nie dyskutuje"

hehe

ocenił(a) film na 8
gowniarz_wyniosly

bo to był taki mój humor, może ciężki do zauważenia, nic nie mam do tamtych komentarzy. i masz się czego wstydzić, chociażby tego jak się zachowujesz. na razie.

ocenił(a) film na 2
nightgale

"koniec był do luftu" ale dajesz 10-kę? Musisz być fanatykiem.

nyggy

Jakie wyciąganie trupów z zatopionej łodzi?

Chyba oglądaliśmy różne filmy. . .

Ogarnij się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones