PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496918}
7,1 48
ocen
7,1 10 1 48

Oto na ri
powrót do forum filmu Oto-na-ri

Rewelacyjny!

ocenił(a) film na 9

Gorąco polecam wszystkim. Bardzo pozytywne romantyczne kino (miejscami przypominał mi "Koi suru madori", trochę też "Keulraesik"). Film się świetnie rozkręca, a przez ostatnie pół godziny uśmiech po prostu nie schodzi z twarzy. Niby wszystko od początku wiadomo, nic nie powinno nas zaskoczyć i nie zaskoczy, ale nie o to chodzi w takim kinie. Ciepło bijące z tego obrazu udzieli się na długie godziny, a może i dni.

ocenił(a) film na 9
kaspric

W sumie nie wiem, czemu odrzucono mój opis, więc krótko o fabule:
Nojima i Nanao mieszkają obok siebie, ich mieszkania dzieli cieńka ściana. Oboje zawsze się mijają, nigdy nie widzieli swoich twarzy, ale codziennie słyszą dźwięki codziennego życia wydobywające się zza ściany i przez nie są sobie coraz bliżsi. Oboje planują wyjechać. Czy zdążą się spotkać?

I tyle, więcej pisać nie trzeba. Fajny pozytywny romansik, polecam!

ocenił(a) film na 7
kaspric

Bardzo miła niespodzianka, zwłaszcza, że tego reżysera nie znałem. Jakaś część sukcesu tego filmu to na pewno ciekawe kreacje. Zdecydowanie jest to moja ulubiona rola Kumiko Aso. Junichi Okada i Mitsuki Tanimura też sympatyczni (nawiasem mówiąc oglądałem tylko dla Tanimury, oglądam z nią wszystkie filmy jak leci). Również polecam

ocenił(a) film na 6
kaspric

Masz na myśli koreański Keulraesik:)? A w czym ten film jest podobny, bo przyznam, ze mnie zaskoczyles z tym porównaniem ???

ocenił(a) film na 9
Szybszy

To było 4 lata temu, już sam nie pamiętam :P. Pewnie chodziło mi o samą narrację, bo historie oczywiście zupełnie inne, ale już sam nie wiem ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones