PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138891}

Out 1

Out 1, noli me tangere
7,9 118
ocen
7,9 10 1 118
Out 1
powrót do forum filmu Out 1
ocenił(a) film na 6
nasty2222

A dlaczego nie tu?

_Garret_Reza_

Nie chciało mi się kopiować heh ;)

nasty2222

znam ten ból kopiowania - to aż trzy kombinacje klawiszowe! :O

aaktt

Pewnie. O trzy za dużo! ;)

nasty2222

Swoją drogą, przeczytałem, jestem zaintrygowany i muszę obejrzeć! Także opis się przydał :)

aaktt

Miło, że Cię zachęciło. To jest potwór - 12 godz, więc trzeba dobrze rozplanować sobie seans :P To, że w ogóle to się ukazało w necie jest jednym z małych cudów tego medium.

nasty2222

Ja bym chciał spróbować na jedno posiedzenie; tylko muszę najpierw zorganizować sobie racjonalnie przestrzeń wokół telewizora. To mogłoby być ciekawe, tym bardziej, że ja mam tendencję do oglądania filmów na raty - raz dlatego, że lubię je przetrawiać i czasami zupełnie zmienia mi się postrzeganie danego obrazu, a dwa, bo uwielbiam oglądać filmy nocą, a że jestem zmęczony po całym dniu, to po jakimś czasie albo wyłączam i zasypiam, albo zasypiam w trakcie. Także "Out 1" to moje wyzwanie ^^ Jak się uda, dopiszę sobie do CV ;)

aaktt

Na jedno posiedzenie nie dasz rady. Ja robiłem po 6 godzin na dzień, z czego po 3 godzinach robiłem przerwę chwilową i jechałem dalej. Ja też lubię nocą oglądać i raczej rzadko mi się zdarza, że robię to na raty. A "Out 1" to wyzwanie faktycznie i warte wpisania do CV :) Jak zobaczyłem go w necie, że jest (a był moją obsesją wtedy od dłuższego czasu), to oszalałem. Nie jest to najlepszy Rivette, ale sam w sobie ten Behemot jest nieporównywalny z niczym w kinie. Nuda i geniusz mieszają się jeden wielki trip, który do tego ma niesamowitą końcówkę ;)

ocenił(a) film na 7
nasty2222

a można prosić adres tej strony?

druid_3

jasne :) - http://dyletanci.blogspot.com/2009/10/dzieo-po-ktorym-ilosc-ogladanych-przeze.ht ml

nasty2222

Właśnie teą mnie intryguje ten film (o którym, muszę przyznać, usłyszałem dość niedawno). Niby istnieje wersja skrócona, która trwa niecałe 4 godziny ("Out 1: Spectre"), też podpisana przez Rivette'a, ale to chyba jednak nie to samo. 4 godziny to każdy obejrzy, a ponad 12 to już nie! :P

nasty2222

O czym to jest?

Sqrchybyk

O życiu. :P Było na tej sławetnej liście "Sight & Sound" (choć ze złą datą - 1990). Więc się zainteresowałem. :)
No i Leaud tu gra, a po "Mamie i dziwce" mam nawrót dawnej obsesji. :P

Sqrchybyk

A tak poważnie to wyczytałem na Wiki (albo raczej rzuciło mi się w oczy na Wiki, bo nie czytałem całości, żeby sobie nie spoilerować :P), że niby o dwóch trupach teatralnych plus jakaś teoria spiskowa. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones