PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804895}
7,4 3 332
oceny
7,4 10 1 3332
7,6 24
oceny krytyków
Over the Limit
powrót do forum filmu Over the Limit

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Byłam w kinie i po seansie było spotkanie z młodą reżyserką, gdy dowiedziałam się, że film nie był reżyserowany to byłam po prostu w głębokim szoku. Nie znałam wcześniej gimnastyczki, uznałam więc że to aktorka, okazało się jednak że dziewczyna wzięła kamerę i zaczęła kręcić codzienne treningi Margaritty, wchodząc nawet na stopień jej życia prywatnego. Film jest więc niezwykle prawdziwy, niczym z ukrytej kamery, widzimy dosłowne zmagania Rosjanki. Rygor, gniew i złość jaka panuje na treningach zdawały się po prostu niemożliwe, do momentu gdy dowiedziałam się, że osoby w filmie nie są nawet aktorami, a sceny które widzę są realiami. Polecam, dobry film!

aureliarose

Ja oglądałam film z 10 letnią córką. Ja wiedziałam, że jest to dokumet, Córka (jak się potem okazało) nie wiedziała. Na końcu filmu Margerita otrzymuje medal i moja córka zadała wtedy pytanie, czy to prawdziwa Margerita, bo super podobną aktorkę do niej dobrali. Po filmie rozwinęła się ciekawa dyskusja między nami, Ona cały czas niedowierzała, że film był dokumentem. Nie mogła pojąć, jak kręcone były sceny zbliżenia ze smutną Ritą np. w autokarze, A już w ogóle było dla niej szokiem, że trenerki w realnym życiu tak się odzywają do innego człowieka, pytała dlaczego, w jakim celu. Była przekonana, że ktoś im kazał tak mówić, że nie jest możliwe, że ludzie tak ze sobą rozmawiają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones