PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525193}

Oy!

7,4 79
ocen
7,4 10 1 79
Oy
powrót do forum filmu Oy!

Świetny!

ocenił(a) film na 9

Najnowszy film Siddhu i cóż tu dużo gadać, jak zwykle czaruje na ekranie...:) Ten jego idealnie dopracowany wizerunek - kamizelki, kapelusze, krawaty, okularki, gitara...Cudnie. Jak zwykle mamy dużo humoru, momentami pokręconego, mam na myśli oczywiście sceny z Sunilem xP Ale oprócz tego super sceny z jogą, babcią w pociągu, kotwicą, przybraną rodziną, nauką telugu i masę innych :) Soundtrack udany, szczególnie Siddhowe 'Oy Oy', nastrojowe 'Waiting for you', hiphopowe 'Seheri' czy też smutne, przepiękne 'Povodhe prema'. Heroina, Shamili, bardzo sympatyczna, no może średnio na podłożu aktorskim...Film oparty jest na jednym, znanym filmie amerykańskim, którego tytułu nie będę wymieniać, co by niektórym elementu zaskoczenia podczas oglądania nie zepsuć (choć i tak spostrzegawcze oko zauważy, że już na początku filmu pojawia się lista filmów, z których 'Oy!' czerpie :)) Film podlega schematowi zmiany klimatu po pierwszej połowie, tzn. najpierw mamy sielko i radośnie, później gorzkie łzy. :) 9/10

Seniorita_Paulita

W zasadzie zgadzam się z Tobą. Wizerunek Siddhartha w tym filmie jest taki uroczy, no. Nie znajduję odpowiedniego słowa na określenie tego, jak Siddhu w tym filmie wyglądał. Okulary najlepsze chyba. ;) A Shamili przez cały film mi przypominała Vidyę Balan nie wiedzieć czemu. Ale nie podczas zbliżeń, z tych ujęć dalszych, z profilu. Ciekawa jestem, jaką Ty masz opinię na ten temat.
Pod koniec już płakałam, fakt, a moja młodsza siostra, która sobie leży na moim łóżku tylko prosi, abym nie płakała, bo "to tylko film". Ale jaki film! Jestem pod wrażeniem. Siddharth w każdej swojej kreacji zaskakuje. W tej również. :)
Mało tego dziękuję Ci za tłumaczenie. :)

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones