PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30671}

Pół żartem, pół serio

Some Like It Hot
7,9 102 877
ocen
7,9 10 1 102877
8,5 31
ocen krytyków
Pół żartem, pół serio
powrót do forum filmu Pół żartem, pół serio

tak jak zrobiono to np. z filmem "Sami swoi", czy nadal jest to wersja czarno-biała? Film jest genialny, ale znam go na pamięć i na wersję czarno-białą iść mi się nie chce nawet do kina.

ocenił(a) film na 7

nie wyobrażam sobie żeby go pokolorowali... powinien być emitowany w oryginale

użytkownik usunięty
specjalized

W kolorze to ja sobie nie wyobrażam Sin City, ale te plaże Florydy czy ulice Chicago w kolorze mogłyby wyglądać nieźle. I Marylin :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marzycielem_jestem

Pojedź autostopem za granicę na miesiąc do roboty i nie zawracaj ludziom
czterech liter. Będziesz miał 1500 euro i 4 razy dłuższą wycieczkę. Nie
tylko Ty studiujesz i nie tylko Ty chciałbyś forsy bez wysiłku.

ocenił(a) film na 10

o ile wiem, niestety go pokolorowali.dla mnie skaszanili rpzez to klasyke! jak i samych swoich! pewnych rzeczy nie powinno sie poprawiac..co innego wyczyscic szumy a co innego sic w zaparte..

ma_lena

no dobrze ze go pokolorowali nie nie lubie czarno bialych staroci

Ja donoszą ciekawostki "Film jest czarno-biały, ponieważ makijaż Josephine i Daphne nadawał ich twarzom zielony odcień, czego w wersji czarno-białej nie widać" więc myślę, że nawet jeśli by się dało pokolorować ich twarze odpowiednio to nie powinni tgo robić, skoro z założenia film jest czarno-biały, tak jak wspomniane wcześniej Sin City.

slonce_vip

Więc bazując na ciekawostkach upierdliwi filmwebowicze znaleźliby na pewno
inspirację do Shreka.

Z jednej strony się zgadzam, z drugiej myślę, że powinni mieć możliwość
oszukania widza i zmiany koloru zielonego na bardziej realny, czyli
Wiadomo-Jaki.

Burton

wiadomo jaki... błękitny ;D

yourmother1097

<buahahahaha> lmao rotfl lol haha!! O kurwa ale żartami sypiesz! Spadłem z krzesła! Daj mi adres twojego dilera;P

A wiadomo kiedy będzie w 3D? ja wtedy nie żyłem jak ten film miał premierę, ale teraz bym go sobie obejrzał, ale w 3D.

użytkownik usunięty
dark000

A ja w 3D obejrzałbym sobie skoki Małysza :D
Najlepiej z kamery zamocowanej na kasku.

Ja byłam w kinie studyjnym z 5 lat temu i dawali wersję niepokolorowaną. Mysle, ze mozna zobacyzć obie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones