PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475975}

Pęknięcia

Cracks
7,1 22 062
oceny
7,1 10 1 22062
Pęknięcia
powrót do forum filmu Pęknięcia

i zmieniłem ocenę z 8 na 10. To, co Eva zostawia w głowie widza po seansie jest nie do opisania. Niby film o kobietach dla kobiet (wyjątkiem tych kobiet będzie niestety nieładna i wybitnie drażniąca nachalnym aktorstwem - Imogen Poots), a oglądałem z równym zaciekawieniem jak Jurrasic Park. Nie wiem co się stało, zakochałem się w Evie.

użytkownik usunięty
Unibet_78

mnie rozjeba*a wyglądem Wybawiciel(2014):D może tam nie ma za bardzo roli do popisu ale miażdży sama mimika twarzy i samym pojawieniem się na ekranie :) Polecam dla fanów Ewy:D

ocenił(a) film na 10

Święta racja. Była tam obłędna. Zimna i okrutna w sukni do ziemi i.... masakrycznie kobieca przy tym.

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

proponuje obejrzeć serial "Dom Grozy" czasy wiktoriańskie ależ klimat magia ,najlepsza wersja Green

ocenił(a) film na 10
centopablo

Widziałem oba sezony, czekam na 3-ci, jest obłędna. I wiecie co? Jedyna, w której - jak dotąd - zakochał się 007 ;)

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

w fajnym klimacie jest też nakręcony serial Demony Da Vinci ,no i mój faworyt Salem ,2 sezony obejrzane czekam na 3 czas polowań na czarownice coś około 16 wieku świetna rola ojca wielebnego increase mather polecam jak najbardziej chyba że kolega widział

ocenił(a) film na 10
centopablo

Da Vinci skończyło się, trochę szkoda, też bardzo lubiłem. Salem mnie męczy - nie wiem dlaczego, tzn, owszem, oglądam, ale nie ma tego efektu WOW.

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

należy wspomnieć też o Waward Pines dla mnie świetny tylko nie wiadomo co zrobią z drugim sezonem ,w ogóle fajny pomysł na scenariusz rodem z Kinga Pod Kopułą ,The Whispers jestem w trakcie też ciekawy pomysł z Drillem ,co do Domu Grozy cóż ogromny budżet robi swoje

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

A mnie Imogen się podoba. Skojarzyło mi się jeszcze jedno-byłaby idealną Lavinią w Małej Księżniczce.

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

stara raszpla - szczególnie na tle niewiele przecież młodszej Marii Valverde.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones