PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108117}

Płonąca pułapka

Ladder 49
7,2 23 012
ocen
7,2 10 1 23012
5,3 3
oceny krytyków
Płonąca pułapka
powrót do forum filmu Płonąca pułapka

SUPER FILM

ocenił(a) film na 8

Obejrzałem go dziś w telewizji i o mało się nie popłakałem. Bardzo dobry scenariusz, gra
aktorska, muzyka, fantastyczne efekty specjalne i super scenografia. Daję 8/10, odejmuję
mu troszkę, za chwilami nudne sceny z życia głównego bohatera.

ocenił(a) film na 7
wojoZiom12311

co tam nudne sceny z życia, ważne, że Joaquin Phoenix! :)

ocenił(a) film na 8
wojoZiom12311

ja płakałem jak bóbr ,
a te sceny to chyba musiałem przegapić ;)

niezła rola Jacindy Barrett.

ocenił(a) film na 8
mc_aural

Joaquin jak zwykle wysmienity, swietnie też zagrał Travolta ( wprowadzil do swojej postaci takie bijące ciepło )
Film wzruszający, ogladałam drugi raz i znów płakałam

ocenił(a) film na 8
mc_aural

Przez większość filmu się śmiałem. Akcja ze spowiedzią czy podpaloną gazetą... Dopiero później robi się niewesoło.

wojoZiom12311

Ja może nie płakałam, ale bardzo blisko mi do tego. Film naprawdę świetny !

wojoZiom12311

Hmm, jako syn strażaka, pozycja obowiązkowa :) Doskonały Travolta, taki super szef zgredzik, widać, że mądry i znający życie typ, kiedy zabawa to pijemy, a kiedy obowiązki, to dajemy z siebie max! Co do Kommodusa, to też fajnie wprowadza nas w film jako żółtdziób, który jest bustry i szybko ogarnia, o co chodzi w laniu sikawką. Prawie wyciskacz łez, prawie ;)

wojoZiom12311

No zgadzam się z oceną, mnie się film bardzo podoba, zachwycił mnie. Nie potrafiłem się przy nim nudzić;)

wojoZiom12311

Czyli podsumowując dałeś 5.

ocenił(a) film na 9
wojoZiom12311

8/10 to bardzo słuszna ocena nie za dużo ani nie za mało. Świetny film, który porusza i daje człowiekowi dużo do myślenia.
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/pokoj-2015.html

ocenił(a) film na 10
wojoZiom12311

ale własnie w tym filmie chodziło o to by poznać bohatera (Jacka Morrisona) poprzez pryzmat jego wspomień ba najlepszych wspomień swojego życia bo myśląc twoim tokiem to powinnien spaść zginąć koniec filmu

wojoZiom12311

Warto obejrzeć film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones