PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772623}

Płoty

Fences
6,8 20 281
ocen
6,8 10 1 20281
6,4 17
ocen krytyków
Płoty
powrót do forum filmu Płoty

Jak w temacie. Wiecie coś na ten temat?

adisenchanted

znając życie dystrybutor się znajdzie, gdy film zdobędzie nominacje... takie życie... podobnie było w zeszłym roku z Carol czy Pokojem

w poniedziałek ogłoszą nominacje do Złotych Globów, to może do końca roku będzie już coś wiadomo w kwestii polskiej premiery

tolerancja91

W pułapce wojny z 2009 zdobyło 6 Oscarów i większość innych nagród - wszyscy o tym filmie trąbili - same dobre recenzje, a w polskich kinach jak nie było tak nie ma do dzisiaj w normalnej dystrybucji i nie będzie (dystrybucja limitowana się nie liczy bo była tylko w wybranych kinach bezpośrednio po Oscarach w kilku miastach - Warszawa, kraków, łódź)

Miejmy nadzieję że w tym (przyszłym) roku wszystkie nagradzane i nominowane trafia do naszych kin w normalnej dystrybucji.

adisenchanted

Czy dysponuje Pani na obecną chwilę informacjami odnośnie Polskiej premiery? Pozdrawiam

siwy__90

w internecie hula już, tyle że bez napisów

siwy__90

w internecie hula już, tyle że bez napisów

pwck87

Ale to ta Pani miała odpowiedzieć, chciałem z niej wyciągnąć odpowiedź :p Ale w każdym bądź razie dzięki!

pwck87

Ale to ta Pani miała odpowiedzieć, chciałem z niej wyciągnąć odpowiedź :p Ale w każdym bądź razie dzięki!

pwck87

Ale to ta Pani miała odpowiedzieć, chciałem z niej wyciągnąć odpowiedź :p Ale w każdym bądź razie dzięki!

ocenił(a) film na 9
siwy__90

Przepraszam, nie widziałam powiadomienia o komentarzu! Niestety nadal nie znam żadnych szczegółów odnośnie polskiej premiery :(
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
adisenchanted

Film jest w internecie w kiepskiej jakości, ale da się obejrzeć, niestety, polskie napisy są tragiczne.

adisenchanted

na FB, na stronie Paramount Pictures pisali: "See it in select cinemas February 10, in cinemas everywhere February 17."
Wychodzi na to, że w lutym jest szansa ;)

adisenchanted

Znając życie, to pewnie wyjdzie koło kwietnia.

ocenił(a) film na 9
adisenchanted

Haveny robią napisy do wersji która wyciekła. Jest słaba, ale lepsze to niż nic.

Kuba_Marciniak

Czy są już angielskie napisy do tej wersji DVDScr.XVID.AC3? Znalazłem napisy z innych krajów...Obraz jest w porządku, ale co z tego jak nie zrozumiem 100%...

Kuba_Marciniak

No to czekam, bo nawet angielskie napisy są masakryczne.

ocenił(a) film na 9
adisenchanted

W kinach już raczej nie zagości, ale jest już HD, z dobrymi napisami w internecie

RickyG

gdzie? jakieś namiary? Bo szukam i szukam.

ocenił(a) film na 9
kiew

To słabo ci idzie xD na 123movies jest

ocenił(a) film na 9
RickyG

i yifi.tv jak ci to nie działa

ocenił(a) film na 7
kiew

Kolega oczywiście mówi o wersji z dobrymi angielskimi subami. Polskich raczej długo nie będzie.

ocenił(a) film na 7
adisenchanted

W Polsce film trafi prosto na DVD :-/ ... http://www.empik.com/ploty-denzel-washington,p1143362790,film-p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones