PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 862
oceny
7,4 10 1 164862
5,2 12
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

Zniesmaczyło mnie to, sztuczne, hollywoodzkie badziewie (nie mówię o filmie, ale o scenie).

Beteawon

Moim zdaniem tak wlaśnie powinny wygladać stypy,a co da plakanie i smucenie się?piekny film,uwielbiam :)

ocenił(a) film na 6
Justaa_3

śmiać się gdy ktoś umiera chory na głowę czy co ?

Niszczyciel2000

Nie chodzi o to ze śmiac sie z czyjejs smierci tylko o pogodne wspominanie osoby,życia sie nie wroci ale mozna docenic jakim byl czlowiekiem i wspominac z usmiechem najlepsze wspolnie spedzone chwile takie moje zdanie

Justaa_3

Zobacz, jak gł. bohaterka reagowała później - śmierć ukochanej osoby ZAWSZE jest dla człowieka ogromną traumą - po co głupio udawać, że tak nie jest.....

ocenił(a) film na 8
Justaa_3

też tak uważam. to, że bliskim zmarłego jest smutno to zupełnie oczywiste, nie widzę powodu, by to dodatkowo manifestować. sądzę że zmarli wolą, by ich przyjaciele pogodnie ich wspominali, a nie ryczeli po ich odejściu bez sensu - bo to nic nie zmieni. i takie zresztą było przesłanie filmu, więc scena jak najbardziej adekwatna. i nie ma to specjalnie wiele wspólnego z Hollywoodem akurat - pamiętasz Love Actually? tam była bardzo podobna scena pogrzebu, krótkie przemówienie i ulubiona piosenka zmarłej. jak dla mnie jeszcze bardziej działa na emocje i psychikę niż czcze wylewanie łez;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones