PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 862
oceny
7,4 10 1 164862
5,2 12
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

Polecany film przez tylu ludzi, a tu zonk.
Hilary Swank jest tak mało wiarygodną aktorką, że nie mogę wyjść z podziwu. Przyznaję, nie widziałam wielu filmów z jej udziałem, ale jej nieumiejętność odegrania smutnej wdowy, prawdziwie rozpaczającej, aż mnie zszokowała. Wesołą, szczęśliwą kobietę gra świetnie, ale smutną, rozpaczającą po śmierci męża - tragicznie. I chyba dlatego film mi się w dużym stopniu nie spodobał, ponadto czy ktoś zauważył (prawdopodobnie) małą pomyłkę w filmie? W scenie, gdzie oboje są na wzgórzu, i Hilary Swank odchodzi z jego kurtką na sobie, Gerard ma złotą obrączkę na palcu - a przecież ta scena ukazywała moment ich pierwszego spotkania :D
Ocena 4, a nie niżej tylko za to, że motyw filmu daje do myślenia - pokazuje, jak kruche jest życie, i jak bardzo trzeba doceniać i wykorzystywać każdą chwilę w swoim życiu.

ocenił(a) film na 4
monicamoniaa

Ja też się rozczarowałam i w ogóle widząc te wszystkie pozytywne komentarze myślałam, że tylko mi się nie spodobał o.O MOże dlatego, ze to nie mój gatunek. Ten film był za błachy, taki nie wiem.. w każdym razie nie jest takim rodzajem filmu, o którym, przynajmniej ja tak mam, mysli się potem, analizuję i pamięta przez długi czas.

ocenił(a) film na 10
monicamoniaa

Czy ja wiem. Dla mnie była przekonująca i sama też z nią dużo filmów nie widziałam więc nie będę się wypowiadać czy lepiej gra smutne czy wesołe role. Może to nie była obrączka tylko zwyczajny pierścionek. Film daje do myślenia i pokazuje prawdziwą miłość. Bardzo wzruszający film a jeśli sam temat filmu cię zainteresował to radzę przeczytać książkę. Sama nie dawno kupiłam i zaczęłam czytać.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Violetta_Stosel

Szczerze mówiąc rozczarowałam się tym filmem. Po przeczytaniu książki z zapartym tchem czekałam na obejrzenie ekranizacji. Jak dla mnie film był za sztuczny, a szkoda , bo zapowiadał sie ciekawie. Polecam więc książkę :D

ocenił(a) film na 10
Winchesterkowa

Zawsze książka lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones