PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 876
ocen
7,4 10 1 164876
5,2 12
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i widzę same peany na cześć tego filmu i Buttlera. Powiem szczerze, że byłam wczoraj na tym filmie i mnie jakoś nie porwał. Ani nie płakałam, ani nie śmiałam sie do rozpuku. Owszem, kilka śmiesznych gagów i nic poza tym. W moim odczuciu, film zdecydowanie przesłodzony, a przede wszytskim za długi. Strrrrasznie przeciągane niektóre sceny, na których patrzyłam na zegarek. A dodam, że nigdy tak nie robię na naprawdę dobrym, porywającym filmie. Można obejrzeć, ale nie warto iść na to do kina, zdecydowanie lepsze dvd.
Aha, dodam, że film bardzo może podobać się nastolatkom i im to właśnie polecam.

myszonek_ak

Znaczy się tego ja wiem ze Gerry ma fajny tyłeczek, czyli po angielsku butt, ale jednakowoż on się nazywa Butler. Przez jedno t.

ocenił(a) film na 5
EineHexe

to zwykła literówka, zdarza się. Bardziej chodziło mi o film niż o aktora. Wcześniej nie dodałam, że motyw Irlandii to jedna z fajniejszych rzeczy w całem filmie. Reszta mocno średnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones