PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 862
oceny
7,4 10 1 164862
5,2 12
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

mam male pytanie czy ten film bylby dobrym wyborem jesli chodzi o walentynki bo nie chce isc na zadne polski filmy

Irzykus

Jak lubisz płakać...I kręci Cię Butler robiący striptiz, polecam. Nie wiem, co za debil nazywa ten film komedią romantyczną. Romantyczny to jest, owszem, ale do komedii jest mu tak jak pogrzebowi do wesela...

mervil

dokładnie co jak co ale komedia romantyczna to to nie jest... ostatnio jest jakaś tendencja by każdy film o uczuciach nazywać komedią romantyczną ;)

film gorąco polecam :) nie wiem czy na walentynki z ukochaną osoba... mnie by było głupio ryczeć w kinie przy facecie, a na tym przyznaje się ryczałam ;)

Irzykus

Byłem z dziewczyną na walentynki w ten film i niezmiernie polecam. Naprawde dziwię się, że tak ogromne kolejki w Multikinie były na film Lejdis, choć pod nosem był o wiele lepszy film, jakim jest zdecydowanie PS. KC :)

Wodzirej

na ten, a nie w ten film : )

A tak w ogóle to na co w kinie byłeś w końcu ;) ?

Irzykus

film był świetny. bawiłam się super i jak dla mnie była to komedia.! praktycznie śmiałam się non stop tak samo jak cała sala ludzi w kinie. Osoby wypowiadające się przede mną (nie wszystkie) nie mają chyba zbyt dużego poczucia humoru :) doskonały film. 10.

Candy_Perfume_Girl

Ale ja nie mówiłam, że nie było zabawnych momentów bo owszem i to nawet często były ale tych wzruszającach było według mnie więcej... i co jak co to typowa komedia romantyczna raczej nie jest ;)

krewetka

Ocena komediowości filmu zależy chyba w dużym stopniu od tego, czy oglądający go, stracił w jakiejś mniej czy dalej odległej rzczywistości kogoś bliskiego. Jeżeli niedawno - to trauma!

mervil

masz rację.

[za krótki][za krótki][za krótki]

ocenił(a) film na 8
Irzykus

Kurde jestem zła xD
Film jest świetny, tylko że ja go prawie nie obejrzałam ;P
Trzeba z chłopakiem na gorsze filmy chodzić to nie będę mieć żalu że je "przegapiłam".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones