PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118442}

Pachnidło: Historia mordercy

Perfume: The Story of a Murderer
7,4 324 353
oceny
7,4 10 1 324353
6,2 23
oceny krytyków
Pachnidło: Historia mordercy
powrót do forum filmu Pachnidło: Historia mordercy

Widzę, że ten film jest bardzo chwalony. Chciałabym go obejrzeć tylko jest jeden problem. Mam słabe nerwy. Słyszałam również, że ten film jest bardzo brutalny. Mam duży problem bo chciałabym go obejrzeć, ale boję się, że moja psychika tego nie wytrzyma......Jest strasznie brutalny, czy mogłabym to obejrzeć nie doznając żadnego szoku? XDDD :D

ocenił(a) film na 7
Megawiki2001

krew się nie leje jakoś strumieniami, jest parę scen bardziej brutalnych (choć to może złe słowo), ale film jest, myślę że dla kazdego w miarę dojrzałego widza.. więc o ile liczba w Twoim nicku to rok urodzenia- to raczej nie oglądaj, ale nie ze względu na brutalność, tylko po prostu możesz go nie zrozumieć. (no offence)

poli_ester

Nie, to po prostu przypadkowa liczba xD W takim razie dzięki. Może obejrzę ;)

ocenił(a) film na 8
Megawiki2001

'Słyszałam również, że ten film jest bardzo brutalny.' 'Brutalny' to może nie jest właściwe słowo. Oddaje świat człowieka, dla którego dziewczyna jest zbiorem olejków eterycznych. Sceny zabójstw nie są jakoś szczególnie podkręcane, natomiast istota ludzka jest analizowana jak na studiach medycznych podczas zajęć na prosektorium. Nacisk na fizyczność, również w jej mniej przyjemnych aspektach.
Niektóre filmy LGBT (bez urazy!) mają podobny typ narracji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones