PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618823}
6,5 114 018
ocen
6,5 10 1 114018
6,7 28
ocen krytyków
Pacific Rim
powrót do forum filmu Pacific Rim

shit

ocenił(a) film na 5

Masakra jakaś ! Widać po ocenie że filmweb to jedna wielka piaskownica dla dzieci. Trzeba stąd
spie... niebawem. Zna ktoś podobną stronę ale dla trochę starszych widzów ? Z góry dzięki za
odpowiedź. Pozdrawiam :D

użytkownik usunięty
sebo8110

na forum hobbita jest tak samo....
pozywają się o multikonta...
beka z typków..'
ale co poradzić.

ocenił(a) film na 5

"multikonto" haha

ocenił(a) film na 5
Funak

UUUUUU !!! Ostro pogrywasz ! 10 Oskarów.

ocenił(a) film na 9
sebo8110

No a jak!!

sebo8110

"Karm mnie buraku" xDDDDDDDDDDDD
nie mogę przestać się śmiać
aaaaaaaa
ratunku

ocenił(a) film na 5
BartosWoodmoon

Co byś nie napisał karmisz mnie buraku. Więcej, więcej !

ocenił(a) film na 5
użytkownik usunięty
Funak

tyś widział arcydzieło -.-
Idz do swoich avengersów/
Akurat jakbyś nie wiedział 5 dla PR to normalna ocena więc idź spać.

użytkownik usunięty
sebo8110

www.imdb.com Tylko w recenzjach nie zawsze moge wszystko zrozumiec. Czasami uzywaja zbyt skomplikowanego jezyka. PS 1 Nie spamuj. PS 2 Daleko do arcydziela bardzo k... daleko. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5

Dzięki. Pozdro

użytkownik usunięty
sebo8110

Dobrze, że jesteś ogarnięty i nie dajesz temu crapowi 10 jak ten funaczek piłkarzyk.

ocenił(a) film na 7
sebo8110

Ja jeszcze przed obejrzeniem filmu, ale sebo8110 obiecywałeś, że niebawem będziesz spier..., a tu widzę miesiąc minął i dalej się produkujesz. Po co się męczyć, nikt cie przecież siłą nie trzyma. Rozumiem, że można nie kumać, że są różne gusta, tak samo jak są różne gatunki filmowe i inne kryteria ich oceniania, ale jak tu komuś źle i nie odpowiada, że oceny są zawsze subiektywne, to nie rozumiem, po co się męczyć i jeszcze światu o tym pisać...

ocenił(a) film na 5
sphinks

Nie chcą mnie wyrzucić a jadę ze wszystkich tak jak teraz z tobą, Obciągnij mi !!! Szybcy i wściekli to arcydzieło ty patałachu!!! Taka bajka! Rozumiem że jest fajny ale arcydzieło ty mały siusiaku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones