PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000106}

Pajęcza Głowa

Spiderhead
4,9 13 515
ocen
4,9 10 1 13515
4,4 8
ocen krytyków
Pajęcza Głowa
powrót do forum filmu Pajęcza Głowa

Kurczę około 1:07 opowiada o wypadku to ta mówi "To nie twoja wina" co za bełkot, koleś po pijaku zabija 2 osoby i to nie twoja wina ehhh.

Akzylus

To nie wina producentów, reżyserów i scenarzystów, że nakręcili taki chłam.

ocenił(a) film na 5
Shadow_dawnego_gggggg

Tu był kontekst o tym że nie jego wina że ta Heather się zabiła. Naucz się słuchać ze zrozumieniem.

Zozol_ka

Czego miałby słuchać ze zrozumieniem? To jest forum - tutaj się czyta, a nie słucha. xDD

ocenił(a) film na 3
Akzylus

Nie jego wina że ta kobieta się zabiła Jak już piszesz komentarz to chociaż słuchaj że zrozumieniem

JanuszAkaZnawca

Chwileczkę, rozmawiają o wypadku samochodowym koleś sam mówi dwa nieumyślne zabójstwa nie licząc Heather. W samochodzie były dwie osoby jego kumpel i żona. Jechał po pijaku dwie osoby zginęły.

ocenił(a) film na 7
Akzylus

Ja również uważam, że nie twoja wina tyczyło się tylko Heather. Wypadek po pijaku - ciężko winę negować, nie wiem czemu doszukujesz się takiego rozumienia tego zdania.

ocenił(a) film na 6
Akzylus

jak ona mowila o tej typiarze co sobie gardlo poderznela, rozum co sie dzieje zanim sie przydupisz XD

yemeth1

Nie, ponieważ umiem przyznać się do błędu i dziękuję za wyjaśnienie mojego błędnego zrozumienia sytuacji. Nie mniej jednak uważam, że film nie jest najlepszy ;).

ocenił(a) film na 6
Akzylus

Mówiła o Heather

ocenił(a) film na 6
Kalafiores

A, już widzę xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones