PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025256}

Pajęczyna

Cobweb
5,5 4 236
ocen
5,5 10 1 4236
5,2 10
ocen krytyków
Pajęczyna
powrót do forum filmu Pajęczyna

(spoilery) Dałbym 6/10 za pierwszą połowę filmu, ale przez tą drugą daje naciaganą piątkę. Fajnie się zaczął na plus klimat i fabuła, nie nudziłem się - do połowy filmu oczywiście, bo wiadomo, że jak się dowiadujesz o co w nim chodzi to się łapiesz za głowę jak bardzo bez sensu jest ta właśnie fabuła i scenariusz i w ogóle cały film. Też na minus jest fakt, że od początku zostaje nam narzucona narracja, że matka z ojcem to jakieś psychole - a ta nauczycielka to hit haha babka przychodzi do tej rodzinki i zachowuje się jakby zaraz miała zginąć by potem pojawić się na koniec filmu z wybawieniem haha  Też sam koncept z tym potworkiem jest mega słaby, do końca filmu wierzyłem, że to jakiś duch, albo może ta dziewczynka z sąsiedztwa co zginęła podszywa się pod jego siostrę aby się zemścić na tych rodzicach, czy cokolwiek, a to jakiś potwór się okazał hah, no słabe te zakończenie 

ocenił(a) film na 5
GamoraRuss

W ogóle też to w jaki sposób ci rodzice zginęli - moje alternatywne zakończenie - uważam, że o wiele lepsze było by to, gdyby ten dzieciak ich uśpił czy coś, a potem wypuścił tego potworka - albo w ogóle wypuścił po cichaczu i wtedy mielibyśmy konfrontację z całą rodziną + potworek. A tak to za szybko tych rodziców scenariusz zamordował, 0 jakichkolwiek wyjaśnień

GamoraRuss

Też myślałam, że w ścianie jest dziewczynka z sąsiedztwa, ale że porwali ją rodzice Petera. Film byłby lepszy, gdyby nie ten element nadprzyrodzony w postaci zmutowanej siostry.

ocenił(a) film na 5
GamoraRuss

ja to w ogóle na początku miałem nadzieję że to matka do niego gada przez ścianę, ma jakieś zaburzenia, rozszczepienie osobowości czy coś, a ojciec albo nic o tym nie wie albo wie i kryje. i że nie będzie żadnych super-pająków. zawiodłem się okropnie tym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones