PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254145}

Pakt milczenia

The Covenant
6,2 28 773
oceny
6,2 10 1 28773
Pakt milczenia
powrót do forum filmu Pakt milczenia

10/10

ocenił(a) film na 10

swietny. strsznie sie podobal. polecam jak najbardziej.10/10.

ocenił(a) film na 8
ancora

mi też bardzo podobał się ten film, ale dałabym mu 7/10. mimo to był super

rene138

Świetny film 10/10 ... lubie takie klimaciki poza tym dobrze zrobiony film i swietna gra aktorow !!!
Fajnie by bylo gdyby powstala druga czesc bo koncuwka nie byla nie wyjasniona :)

olcia432

Jak dla mnie arcydzieło. Nie wiem co mi się w tym filmie tak bardzo podoba, ale taki jest stan rzeczy. :)
Ja osobiście wolałabym, żeby zakończyli na jedynce. Wtedy będzie tajemniczej, bo dwójka to pewnie byłaby naciągana.

Airiam

Ja dałam 7/10. Film bardzo dobry, może nie najwyższych lotów, ale wciągający i bardzo przyjemnie sie oglądało. Brakowało mi czegoś w końcówce, duże brawa za obsadę, było na co popatrzeć :)

ocenił(a) film na 9
ancora

dalem 9/10 bo troszke zakonczenie mi nie pasowalo, ale ogolnie rewelacja! :)
oby wiecej takich filmow! :D

ocenił(a) film na 6
f_e_n_i_k_s

szczerze mówiąc, jakoś nie zachwycił mnie ten film... mało straszny...

ocenił(a) film na 9
anitaj_lo13

a musi byc bardzo straszny lub obrzydliwy zeby byl fajny? mnie sie podobal, ale lubie nie tylko horrory ale i fantasy i SF ... nie samym strachem i zgroza czlowiek zyje ;)

ocenił(a) film na 2
ancora

4/10 nic specjalnego, kulejąca gra aktorska, nieco tandetne efekty specjalne, aczkolwiek całkiem dobry pomysł.

ocenił(a) film na 7
ancora

Witam
Film ten również wywołał na mnie rewelacyjne wrażenie. Gra aktorska, klimat, zdjęcia... po prostu super !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones