PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254145}

Pakt milczenia

The Covenant
6,2 28 792
oceny
6,2 10 1 28792
Pakt milczenia
powrót do forum filmu Pakt milczenia

Bardzo zły

ocenił(a) film na 1

Wystawiam taką ocenę, mimo iż nawet go nie obejrzałam. Powód? Włączyłam ten film i już po obejrzeniu początku szybko wywaliłam go z dysku

ocenił(a) film na 10
injustice

i to jest błąd. bo prawdziwa akcja rozpoczyna się nieco później .; ]

ocenił(a) film na 4
injustice

to nie masz prawa oceniać filmu. Ocenia się tylko w przypadku, gdy obejrzysz w całości!!!!!!!! Wprowadzasz w błąd zainteresowanych tytułem!!!

ocenił(a) film na 1
agnieszka1234

Oceniam film... hmm... jeśli jest tak zły początek, że nie jestem w stanie obejrzeć dalszej części, to na jaką ocenę Twoim zdaniem zasługuje?

ocenił(a) film na 4
injustice

Na jaką? Według mnie odpowiedź jest prosta: na żadną! Jeśli chcesz wystawić złą ocenę, obejrzyj film do końca i dopiero dziel się odczuciami czy to poprzez punkty czy też na forum, w przeciwnym razie po prostu daruj sobie jakąkolwiek ocenę...

agnieszka1234

To niepoważne, wystawiać oceny bez obejrzenia filmu. To jak krytykowanie książki, której się nie czytało. Ja już nieraz widziałam film, który z początku mi się nie podobał, a potem zyskał moje uznanie. Owszem, uważam, że Pakt może się nie podobać, ale trudno uszanować zdanie osoby, która ocenia bez obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones