PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218094}
6,0 11 140
ocen
6,0 10 1 11140
5,2 8
ocen krytyków
Palimpsest
powrót do forum filmu Palimpsest

Jak dla mnie to wielkie osiągnięcie polskiego kina, rewelacyjny scenariusz, znakomita reżyseria, montaż robi niesamowite wrażenie.

ocenił(a) film na 4
reyo

A widzailkes ty keidy naprawdę dobre thrillery z doskonałą rezyserią oraz montazem? chyba nie, bo inaczej bys nie napisał tego, co napisales. Palimpsest wydaje się Ci tak dobry dlatego,ze w Polsce thrillery w ogóle nie powstają.

fidelio

A nie zauważyłeś jak napisałem że to wielkie osiągnięcie POLSKIEGO KINA?

reyo

Własnie, ten film to dobry krok na poprawe polskiego kina.

ocenił(a) film na 8
reyo

Po latach, ale muszę napisać, ponieważ zauważyłem w temacie tego filmu masę negatywnych wypowiedzi. Jeden z najbardziej klimatycznych polskich filmów z doskonałą ścieżką dźwiękową i obsadą. Polecam.

ocenił(a) film na 8
reyo

Zgadzam sie film z super ujeciami , muzyka mistrzostwo , charakteryzacja aktorów (choćby sasiad z naprzeciwka z czyms tym pod broda lub patolog postacie bardzo wyraźne ) film wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie , obejrzałem go na ekranie telewizora i żałuje ze nie mogłem w kinie

ocenił(a) film na 9
reyo

Najlepszy scenariusz w ostatnich kilkunastu latach polskiej kinematografii. Tylko trzeba uważnie oglądać a nie spać i czekać na końcówkę w której wyjdzie pan albo pani i wszystko wyjaśni. Czytając te negatywne komentarze mam wrażenie, że współczesne kino w stylu zabili go i uciekł oducza widzów koncentracji i uważności. Tu nie ma niepotrzebnych scen. Wszystko co niepotrzebne (np większość scenografii) już została usunięta przez reżysera. Zostawił tylko "materiały dowodowe".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones