PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218094}
6,0 11 140
ocen
6,0 10 1 11140
5,2 8
ocen krytyków
Palimpsest
powrót do forum filmu Palimpsest

SCIERWO !!!

ocenił(a) film na 1

jest to najgorszy film po Hi Way caly film prawie spałem !! 0 akcji. Niby wiadomo o co chodzi ale jest to tak nudne ze az mozna sobie pociac żyły :-( kolejne polskie ścierwo !! w zyciu tego nikomu nie polece !!

ocenił(a) film na 9
vindiesel555

Jak chcesz akcji to oglądaj sobie M jak miłość albo W11.
Obejrzyj to jeszcze raz i porównaj to do innych polskich filmów, to może ci coś zaświta w tej łepetynie.

ocenił(a) film na 9
vindiesel555

jest napisane ze ten film jest od lat 15 wiec nie wiem dlaczego pozwolono ci go ogladac. Nie rozumiem tak negatywnej reakcji bo wedlug mnie ten film jest jednym z najlepszych jakie wydalo polskie kino i najblizsze produkcja zagranicznym. Zaskakujace jest takze to ze w filmie pod powierzchnia napisales bardzo podobny komentarz. jezeli nie interesuja cie polskie thrillery to po co zabierasz sie za ogladanie. co prawda w filmie nie bylo duzo akcji ale nie jest to film sensacyjny ale thriller gdzie wieksza uwage przywiazuje sie do samego klimatu a w tym filmie klimat byl swietny

besibo

vindiesel555 ma rację. Kolejne polskie ścierwo. Kino ambitne,czyli dla nielicznych zwiecholi. W życiu się tak nie wynudziłem,a oglądałem naprawdę kilkaset filmów (a może i kilka tysięcy). Jak jeszcze kiedyś nakręcą polski dobry film,to naprawdę bedę w szoku

ocenił(a) film na 9
sebas

Och mój Boże ale się wszyscy przejeliśmy...

ocenił(a) film na 3
Travis

Zgadzam się film beznadziejny.

Tak sie już na filwebie utarło, że jak ktoś napiszę mocne słowa jak np "Dno" "Ścierwo" itp to od razu wszyscy stają w obronie filmu.

A tak być nie powinno powinno się wygłaszać tylko własne zdanie.

dla mnie film to porażka nie jest to ścierwo w porównaniu z innymy polskimi filmami ale spodziewałem się czegoś dużo dużo lepszego.

PS: travis: masz avatar i nicka z jednego z moich ulubionych filmów taxi driver :)De niro najlepszy aktor :)

xardas17

Zgadzam się, film strasznie gówniany, już to napisałem w innym temacie.

użytkownik usunięty
BUNCH

Tez sie zgadzam, lubie filmy psychologiczne ale ten jest wyjatkowo nudny. Spodoba sie chyba tylko studentom psychiatrii ktorzy beda analizowac poszczegolne sceny i ich sens.

ocenił(a) film na 10

Myślę, że dla Was bardziej będzie fascynujący "Jaś Fasola", bajki typu "Jack Frost", czy głupawe seriale jak "Świat według Kiepskich".. o to Wasze filmy ulubione, ale mi się trafiło ;D

Film może być nudny, zwłaszcza kiedy ktoś po trailerze szykował się na mocne kino akcji. Nie nadaje się na oglądanie podczas imprezy.
Kino dla wyrafinowanej publiczności, która lubi myśleć jeszcze długo po filmie i nie musi się zaspakajać brawurową akcją, humorem, scenami erotycznymi, ziomalskimi tekstami etc.
Nie wszyscy też muszą taki typ filmów lubieć.

ocenił(a) film na 8
pirania

bardzo dobry jak dla mnie, świetna muzyka, super klimat, dobrze zagrany, nietuzinkowy i nie dla wszystkich jak widać

ocenił(a) film na 1
Hwang

napewno nie dla wszystkich gdybym na tym filmie był w kinie pewnie rezysera pozwał bym o zwrot kasy i zdrowia szmira jakich mało

ocenił(a) film na 5
pirania

ten film byl taki denny, ze nie ma tutaj nawet o czym myslec, szkoda czasu na sam film, a co dopiero na myslenie o nim po filmie :)

ocenił(a) film na 1
vindiesel555

Dokładnie DNO. Film kreowany na niewiadomo jak ambityny. Nie ma sie w nim czego doszukiwać. Nudny. Od momentu sztucznie wydłużonej czołówki. Znam sto razy lepsze psychologiczne filmy..

ocenił(a) film na 10
pzmw

Jakie? "Soul Plane: Wysokie loty"? :P
sa sa sa
Powiedzmy sobie uczciwie... film nie dla każdego. Jak tkoś woli komedie, czy filmy akcji to niech zapomni o filmach typu palimpsest.
Kiedyś w galerii było dzieło pewnego znanego artysty: film nagrany w myjni samochodów. 5 minut piany, wody, dźwięków szumu. Dla jednych nuda, dla innych sztuka i niech tak pozostanie ;)

ocenił(a) film na 9
pirania

JA uwielbiam takie filmy!!!! jestem na prawde w szoku ze polak stworzyl cos takiego. szanuje opinie innych ale wydaje mi sie ze wynika ona z braku zagłebienia sie w ten film, lub braku zrozumienia. o gustach sie nie dyskutuje, jednak wydaje mi sie ze bez wzgledu na gust nie powinno sie okreslac "scierwem"filmu z tak dopieszczonym scenariuszem. W "palimpsest"zadny szczegół,zadna scena nie jest przypadkowa i wszystko sprowadza sie do przedstawienia alkoholizmu jako choroby psychicznej. Oczywiscie mozna uproscic interpretacje filmu- cala fabuła to tylko wymysł bohatera-i wtedy film wydaje sie jednym z wielu tego typu thrillerów("mechanik"),ale głebsze przesłanie, interpretacja poszczegolnych scen czyni jednak "palimpsest"filmem absolutnie wyjatkowym!!! takie jest moje skromne zdanie:)

ocenił(a) film na 7
vindiesel555

nie ma co sie dziwić ze nie zrozmiałeś. twój nick mówi sam za siebie. popatrz sobie na xxx lub pacyfikatora. to dopiero dobre kino

ocenił(a) film na 9
vindiesel555

Jak spałeś to jak możesz oceniać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones