PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218094}
6,0 11 140
ocen
6,0 10 1 11140
5,2 8
ocen krytyków
Palimpsest
powrót do forum filmu Palimpsest

nie dałam rady!!!
film męczący, toczący się jak ślimak , te żółcienie zamiast dodać wyrazu czy nie wiem jakiejś dramaturgii -drażniły!
scena w której
|Chyra wchodzi do mieszkania i ogląda klaser, zdjęcie/ no po prostu tak się dłużyła masakryczne że hej!
czy w polskim filmie sceny takie muszą trwać tak długo?
przecież wyraz maja mieć emocje i tego nie buduje się tylko długością i powolnością sceny


masakra!

o muzyce już nie wspomnę dzwoni mi w uszach do teraz aż mam nerwa!
wrrrrrr

gra aktorska hmmm dobra choć zawiodłam się Cielecką która gra właściwe tylko oczami

Gonera z maniera choć dobrze

Chyra jakoś tak słabo wypadał jak na siebie!

dalej nie wiem... bo nie byłam w stanie dalej tego filmu oglądać
|
jak dla mnie ze smutkiem oceniam 3/10

i to 3 to tylko za aktorów
;/

ocenił(a) film na 4
kivinka

Dokładnie, masakra! Ja się zmusiłam i obejrzałam, no bo w sumie ciężko oceniać coś czego się nie obejrzało w całości. Jednynie ostatnie 10 min filmu przynosi zaciekawienie, jakąś odmianę, coś co chciałoby się dalej obejrzeć. Nudy i dłużyzna. Też się zastanawiam dlaczego w większości polskich filmów sceny są taaakie dłuuugie i nienaturalnie milczące? Film bardziej mnie śmieszył niż wprowadzał w stan zatrwożenia...

ocenił(a) film na 7
kivinka

To dlaczego oceniasz ten film skoro nie wytrzymałaś na nim nawet 30 minut?

ocenił(a) film na 9
kivinka

Przykro mi ,że nie nie zrozumiały panie filmu po prostu za płytko myślicie . Polecam go obejrzeć jeszcze raz . Sceny długie i dobre takie miały być jeżeli nie to proszę iść na Lejdis czy inne polskie ścierwo filmowe.

ocenił(a) film na 4
najsu

Mi tam nie jest przykro:) ale na powtórne oglądanie zupełnie nie mam ochoty. Płytko nie myślę, bo filmów typu "Lejdis" też nie lubię oglądać. Może rzeczywiście akurat ten film nie jest dla mnie, dlatego go nie zrozumiałam. Pozdrawiam!

najsu

Czemu polecasz Lejdis, skoro jak to określasz, to ścierwo filmowe? Trochę bez sensu, co nie?

ocenił(a) film na 9
uchoadr

Nie wiesz co to jest ironia? Nie do wszystkich trafia ,ale proszę go tak nie oceniać bo to naprawdę świetny psychologiczny film.

najsu

Nie wiesz co to jest ironia do ironii? Trochę się pogubiłeś ;)
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 1
najsu

p/s
być może to film-dla koneserów tego typu filmów

ja tam takim koneserem nie jestem wole "pitbula" czy "strefę ciszy" zobaczyć czy coś w tym rodzaju....
-i jako "zwykły widz"= w mojej subiektywnej ocenie film jest słaby
nie dla ludzi = "może dla krytyków"

oceniałam tyle ile zmęczyłam= czyli 30 minut

i zmieniłam zdanie w ocenie daje 1/10

ocenił(a) film na 8
kivinka

Swietne kino, niesamowita kreacja Chyry. I zakonczenie!
8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones