PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1459}

Pamięć absolutna

Total Recall
7,2 70 244
oceny
7,2 10 1 70244
7,6 15
ocen krytyków
Pamięć absolutna
powrót do forum filmu Pamięć absolutna

Film mimo drętwych z dzisiejszego punktu widzenia efektów przetrwał próbę czasu, dalej się go świetnie ogląda (po raz pięćdziesiąty?:)), Arni powala tekstami, Stone jest pięknie diaboliczna a kobieta z trzema piersiami pozostaje marzeniem:)

użytkownik usunięty
Ivan_The_Maskarator

Nie bądź taki surowy ;-) W mojej ocenie Łowca Androidów czy Odyseja to jest kino zdecydowanie innego typu i nie stanowi bazy porównawczej dla Pamięci Absolutnej z Arnoldem. Ja od Stone i kobiety z trzema piersiami zawsze zdecydowanie wolałem Melinę :-)

ocenił(a) film na 7
Ivan_The_Maskarator

Efekty komputerowe i graficzne - rzeczywiście, na poziomie lat 80. (a w informatyce to tak, jakby przeminęło z osiem generacji). Mimo to, OGLĄDA SIĘ POTOCZYŚCIE.

Cóż, widziałem w życiu całkiem sporo filmów w ogóle pozbawionych komputerowych dodatków - a mimo to bardzo dobrych. Oraz widziałem parę obrazów absolutnie przeładowanych efektami na najwyższym możliwym poziomie - a mimo to zasługujących co najwyżej na wzruszenie ramion.

ocenił(a) film na 8
Ivan_The_Maskarator

Sharon z 3 piersiami to byłoby coś ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones