PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431413}

Pamięć z odzysku

Diminished Capacity
5,1 421
ocen
5,1 10 1 421
Pamięć z odzysku
powrót do forum filmu Pamięć z odzysku

:(

ocenił(a) film na 4

Film bardzo średni i ciężko go nazwać komedią. Podstarzały Alan Alda miast rozśmieszać wywoływał współczucie.

Klarens

nie ogladalem ale po opisie to raczej uznalem ten film za dramat niz za komedie, chcialem zobaczyc na forum czy warto go ogladac ale widze tylko jedna wypowiedz w dodatku nieprzychylną...

użytkownik usunięty
o_0

w dodatku przypadkiem napisałem komentarz z konta mojej dziewczny ;) wiec pytania aluzie czy sugestie to do mnie ;)

ocenił(a) film na 8
Klarens

A mnie się podobał. Dramat to nie jest, komedia trochę - chociaż "rybia poezja" była znakomita. W sumie po opisie nie wiedziałem czego się spodziewać, a tu fajny ciepły film. Jeśli macie ochotę odpocząć od mało zabawnych komedii, przekombinowanych dramatów to polecam.

użytkownik usunięty
koncentrat

zgadzam się z tobą całkowicie. tak jak napisałeś, to bardzo fajny ciepły film. jego jedyna wada jest matthew broderick - wg mnie gra fatalnie. Ale co tam, przecież jest Alan Alda - znakomita rola. Polecam wszystkim fanom Alana, i nie tylko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones