PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99605}

Pamiętaj mnie

Ricordati di me
7,0 288
ocen
7,0 10 1 288
Pamiętaj mnie
powrót do forum filmu Pamiętaj mnie

Obejrzałam go zupełnie przez przypadek, bo nie mogłam zasnąć:/ Przyznam szczerze, że mile mnie zaskoczył. Świetnie ukazuje historię tradycyjnej włoskiej rodziny z dwójką dorastajacych dzieci. To taka mieszanka wycinków życia- rutyny, miłości, zdrady, rodzinnego dramatu i problemów zwiazanych z nastoletnimi dzieciakami. Bardzo fajnie ogląda się ten film i co najważniejsze jest on naprawdę życiowy:)

burnt_offerings

ludzie, skąd wziąć napisy do tego filmu? help.

yousek

zgadzam sie, bardzo dobry film. musze sie przychylic do powyzszych opinii, zyciowy do bolu.

yousek

ludzie, skąd wziąć ten FILM???? szukałam chyba wszędzie i nic!

ocenił(a) film na 10
magdalena_16

Wlasnie- skad go wziac? :<

ocenił(a) film na 9
jezzezel

ehhh zawsze ja muszę pomagać ;P
http://w153.wrzuta.pl/sr/f/4zzpAa0h9py

markin

Niestety pliku już nie ma:/ orientuje się ktoś jak można obejrzeć ten film?

ocenił(a) film na 9
peter2fu

http://www.torrentdownloads.net/download/1652831555/Ricordati+di+me+%28moviesbyr izzo+%29+avi

kliknąć w ten drugi szary przycisk

moze to bedzie dluzej

markin

dzięki! :)

peter2fu

A to jest wersja pl?

ocenił(a) film na 9
peter2fu

niestety do dzisiaj nikt się nie pokusił na przetłumaczenie na polski tylko są dostępne napisy angielskie

ocenił(a) film na 7
burnt_offerings

Niezły film, choć w moim odczuciu reżyser chciał pokazać zbyt wiele, przez co wyszło trochę 'płasko' i - momentami - banalnie. Gdyby skoncentrował się na samych małżonkach, mogłyby powstać 2 dobre studia przypadku.

magmos

polskie napisy posiada ktos????????????/

ocenił(a) film na 7
kanczita

Mnie udało się znaleźć jedynie angielskie, portugalskie, hiszpańskie, greckie, serbskie oraz włoskie.

magmos

Tak więc muszę uzbroić sie w cierpliwość, może kiedyś sie pojawią. Dzięki za info, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
kanczita

Ten film ma już 10 lat, więc czekanie to chyba nienajlepszy pomysł ;) Zawsze można napisy wrzucić w translator.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones