PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111540}

Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny

The Princess Diaries 2: Royal Engagement
6,3 59 310
ocen
6,3 10 1 59310
Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny
powrót do forum filmu Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny

które sceny podobały się Wam najbardziej?? Mi scena przy fontannie jak biją się wachlarzem i tym czymś co on trzymał, a zaraz się całują ;-))) Ogólnie cała ta scena ;-P

Pozdrawiam...

ocenił(a) film na 10
Kikuuuni

mnie sie podobała scena jak ona uciekła oknem w wieczór panieński z nicolasem ...normalnie kosmos xD i jak wybierała sobie męża xD tez byl niezłe loty

Ezoteryczna__J

a mi podobały sie wszystkie z Julie Andrews!!!:P :P :P

Ezoteryczna__J

oj tak :) jak zareagowała entuzjastycznie na księcia Williama :D

ocenił(a) film na 10
Kikuuuni

mnie się podobały wszystkie sceny z Josephem ;) no i w końcu wzieli ślub ;) "nareszcie"...

Lunatyk7

cieszę się, ze mamy podobne gusta jeżeli chodzi o uznanie dla aktorów..:P

ocenił(a) film na 7
Kikuuuni

Scena z fontanną ;-), Z łukiem, Z tą ucieczką z Nicholasem :) Film bardzo fajny :)

Kikuuuni

Ja lubię tą scenę gdzie Lilly i Andrew przedstawiają się Nicolasowi.
"Cześć, jestem Lilly, oficjalna przyjaciółka księżniczki, nie lubię cię"...<lol2> i wiele innych...

Kikuuuni

Moja ulubiona, to jak Mia i Nicolas są nad jeziorem.

użytkownik usunięty
Rilla

Lilly życząca Nicholasowi: ,,a żebyś zdechł!"

Mi najbardziej podoba się scena przy fontannie jak się biją, a potem całują.

Kikuuuni

A mi się podobały wszystkie ceny z Chrisem Pine;)
A scena w której jedzie na "kucyku" przy melodii Wilchelm Tell jest rozbrajająca...

Kikuuuni

Ja chichotałam z tych dwóch pokojówek Brigitte i Brigitty jak dygały przed księżniczką :D :D :D i scena z wachlarzem :D czy ktoś z was pamięta te miny księżniczki ?

ocenił(a) film na 10
almargos_xyz

taakk to jest świetna scena ..
ja uwielbiam sceny gdzie jest Julie Andrews i Hector Elizonco <clarisse i joe> tworzą piękna pare szkoda ze nie ma dalszych cześci 'pamietnika księżniczki ' <3

ocenił(a) film na 10
marta28145

no, mogliby pokazać jak Mia rządzi krajem i jak babcia wiedzie szczęśliwe życie małżeńskie z Joe'em :)

A co powiedziałby Michael, na wieść, że Mia była księżniczką ?!

ocenił(a) film na 10
aleksandragosciniak00

wow. dobry pomysł .. :)
bym chciałabym żeby ten film powstał
dalsza część !! :D super by było

ocenił(a) film na 10
marta28145

Zgadzam się. Mnie też podobają się wszystkie sceny z Julie Andrews i Hectorem Elizondo. Która królowa pozwalałaby na tak bliską relację ze swoim ochroniarzem jak Clarisse z Josephem?

Pamiętacie tą scenę jak królowa tańczyła z Josephem (zanim się posprzeczali)? W pierwszym PK też razem tańczą - gdzieś w połowie filmu i na końcu. Najlepsza para ze wszystkich!

Poza tym, fajna jest końcówka, od momentu gdy Mia wygłasza swoją przemowę aż do końca, gdy Clarisse i Joseph biorą ślub, i koronacja Mii.

ocenił(a) film na 10
aleksandragosciniak00

o kurcze . ta scena w której Clarisse i Joe KOCHAM I OGLĄDAŁAM CHYBA Z MILION RAZY .
pamiętam jak pierwszy raz oglądałam to było całkiem nie dawno bo rok temu we wrześniu na TVP1. i od razu zakochałam się w tym filmie i tej pięknej parze :) szkoda że nie ma dalszej części jak się sprzeczają chciałąbym żeby ona po niego wybiegła albo cś w tym stylu bo ta scena została skonczona w martwym pkt.: p chciałabym więcej . co o tym sądzisz ??
i od tamtego czasu jestem naprawdę Wielką fanką Julie Andrews nie tylko jako Clarisse ale pod każdym względem i wiem o niej juz chyba wszystko ale moim największym marzeniem jest żeby ją poznać :P
nie wiem czy słyszałaś o takiek stronie jak FanFiction ??

ocenił(a) film na 10
marta28145

No pewnie, że słyszałam. Ciekawa jestem, czy ktoś pokusił się o napisanie wymyślonego ciągu dalszego PK.

Ja też uważam, że ta scena została skończona w martwym punkcie. Clarisse tak była zakręcona na punkcie przygotowań do ślubu Mii, że zapomniała o swoim własnym szczęściu. A szkoda, bo Joseph od dawna ją kochał i miał nadzieję, że coś z tego wyjdzie i że w końcu będą razem. Dobrze, że na końcu, gdy Clarisse rozmawia z Mią, mówi jej: "Zawsze przedkładałam obowiązek nad uczucie i straciłam mężczyznę, którego szczerze kochałam." A Mia wykorzystuje to i mówi do babci: "Babciu, mój książę na białym koniu się ulotnił, ale twój tutaj jest". Czy nie jest to urocze ze strony Mii?

ocenił(a) film na 10
aleksandragosciniak00

jest i to bardzo urocze z jej strony teraz jak ogladam ten film czasem mam łzy w oczach <3
normalnie kiedy oglądałam ten film wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tych wszystkich słów , cytatów scen i innych różnych rzeczy . a teraz jest wszystko inaczej :P
dobrze ze Mia powiedziała to Clarisse . bo gdyby nie ona tak na prawdę nigdy by nie byli razem Clarisse i Joseph :)

ocenił(a) film na 10
Kikuuuni

Mnie rozwalał totalnie ten kapitan Kip Kelly i jego miażdżący uszy krzyk! Pamiętacie go? KOMPANIAAAAAAAA BAAAAAAAACZNOŚĆ!

ocenił(a) film na 10
aleksandragosciniak00

I oczywiście te dwie pokojówki księżniczki, Brigitte i Brigitta. Totalnie działały jej na nerwy!

A wspaniała piosenka Julie Andrews w duecie z Raven? Perełka! Wisienka na torcie w całym filmie!

ocenił(a) film na 10
Kikuuuni

Cały ślub,Wieczór panieński,Obrady parlamentu,Parada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones