PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96444}

Pamiętnik seksoholika

Diary of a Sex Addict
5,4 242
oceny
5,4 10 1 242
Pamiętnik seksoholika
powrót do forum filmu Pamiętnik seksoholika

Obejrzałem go kilka lat temu i wczoraj do niego wróciłem. Facet miał coś z głową nie tak chyba. Mówił , że kocha swoją rodzinę a pieprzył się z innymi a nawet z siostrą jego żony. Normalny ojciec i mąż tak by nie zrobił. Seksoholizm to naprawdę poważna sprawa , tacy ludzie powinni się leczyć bo nie wiadomo co im do łba strzeli. Film jest chyba najlepszym przykładem. Pokazuje faceta który miał obsesje na punkcie seksu i nie mógł się od tego uwolnić. Nawet gdy sobie przysięgał , że to ostatni raz , że nigdy więcej już nie zdradzi żony. Ale nadal to robił aż się doigrał.

BrownMaster

hehe, no bo to jest możliwe, można kochać żonę a na boku posuwać inne laski, seks a miłość to dwie inne sprawy
filmu nie oglądałem, chociaż mam go juz jakis czas w "musze obejrzeć" może w tym miesiącu sprawdze, bo tematyka jak najbardziej zacna, taką jaką lubię

BlackShit

a warto obejrzeć bo dobry film. a znalazłeś go już w necie czy nie możesz go wyszukać ?

BrownMaster

znalazłem, na precylku jest, oprócz tego jeszcze znalazłem tam "dziennik nimfomanki" tez pewnie cos w tych klimatach, tylko tym razem kobieta sobie używa
będę miał więcej czasu to zabiorę sie za oba

BlackShit

o tym drugim "Dziennik nimfomanki" to też słyszałem , podobno dobry.

BrownMaster

Jest jeszcze Chora na seks , historia jest prawdziwa , więc tym lepiej .

ocenił(a) film na 5
victory15

film mozna obejrzec za darmo na Youtube jakby ktos jeszcze szukal ;)

BlackShit

Bzdura, miłość to oddanie siebie drugiej osobie, dbanie o nią. Zdrada to ranienie uczuć, a więc wyklucza to dbanie o kogoś. Robienie tak jak ty piszesz, to skrajny egoizm, i jest to choroba - nerwica na tle seksualnym.

BrownMaster

Czesc gdzie znajde ten film???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones