PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111532}

Pan życia i śmierci

Lord of War
7,6 311 241
ocen
7,6 10 1 311241
6,8 18
ocen krytyków
Pan życia i śmierci
powrót do forum filmu Pan życia i śmierci

W oryginale na sam koniec lecą jeszcze napisy o następującej treści: FILM OPARTY NA AUTENTYCZNYCH ZDARZENIACH. W CZASACH, GDY HANDEL BRONIĄ KWITNIE, NAJWIĘKSZYMI DOSTARCZYCIELAMI SĄ USA,WIELKA BRYTANIA,
ROSJA, FRANCJA I CHINY. SĄ ONI TEŻ STAŁYMI CZŁONKAMI RADY BEZPIECZEŃSTWA ONZ.

ocenił(a) film na 7
asadaf

worth to know it ! Choć sam suspens wiadomości chyba dla nikogo nie jest tajemnicą.

ocenił(a) film na 8
ciech007

Nie jest tajemnicą, ale jest to całkiem niezłe podsumowanie wymowy filmu. Poza tym sam fakt "cenzury" jest ważniejszy niż to czego ona właściwie dotyczy. Wątpie by to coś dało, ale tak się wkurzyłem, że napisałem w tej sprawie do Polsatu i napisałem skargę do KRRiT. Zobacze jak i czy mi odpowiedzą. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Wladca_Snow

Masz rację. Ja oglądałem ten film właśnie w Polsacie i gdyby nie fw to bym nic nie wiedział o tej cenzurze i czego ona dotyczyła w rzekomo mediach wolnych i niezależnych :) Powodzenia choć szczerze wątpię w jakikolwiek odzew to jednak szanuję takie kroki !

ciech007

Poinformuj jeżeli coś odpiszą

ocenił(a) film na 8
asadaf

Uśmiałam się

Polsat niczego nie cenzurował. Ta informacja znajduje się tylko i wyłącznie w polskich napisach i jest to dodatkowa informacja dodana przez autora. Nawet napisy oryginalne kończą się w ten sposób: "This movie is build on real incidents" i dalej nic nie ma.

Za chwilę zaczniecie wymyślać teorie spiskowe;)

ocenił(a) film na 8
sinusitis

Ja widzialem to w napisach oryginalnych filmu, nie w polskich. Wlasnie po napisach This movie is build on real incidents, ktore jak twierdzisz jak byly ostatnie.

ocenił(a) film na 9
sinusitis

Nie oglądaj piratów :) Kup wydanie DVD w wersji oryginalnej i zobaczysz te napisy.

ocenił(a) film na 8
tomy_m

Ha ha ha. OK. I'll keep that in mind;)

ocenił(a) film na 8
sinusitis

jakie macie tu fajne angielskie wstawki, cool great

abradzik

Kiedyś oglądałem ten film i była ta końcówka,a drugi raz nie było, polsat myśli, że ludzie tego nie wiedzą? swoją drogą jak włączam polsat to raz na tydzień jest fajny film ,a tak to puszczają jakieś gówna. durne sprawy itd, prawda jest taka , że polsat się wypalił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones