PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32627}
7,1 2 552
oceny
7,1 10 1 2552
Pan Anatol szuka miliona
powrót do forum filmu Pan Anatol szuka miliona

Powiem szczerze że nie dałem rady obejrzeć tego do końca.
Po brawurowej scenie jak Anatola bandyci idbijają policjantom stwierdziłem że nie ma sensu oglądać dalej. Tak naiwnego i infantylnego filmu dawno nie widziałem.
No bo powiedzcie mi jak by to było możliwe żeby bandyci tak spokojnie poszli sobie z dziewczyną która wygrała w totka do banku po miliona, przecież w realiach już dawno zostali by złapani. Ja rozumiem że to absurd i komedia ale litości nie do tego stopnia. Stwierdzam że film nadaje się tylko dla dzieci do 12 roku życia.
Moja nota 6/10
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Lenino1

hahahahaha troll czy ignorant?

Lenino1

Rzeczywiście, niesamowicie irytujący. Ciekawy raczej jako zapis tamtych czasów...

mi_olejniczak


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 6
Lenino1

Szkoda, że oceniłeś nie zadając sobie trudu obejrzenia do końca. Zgadzam się jednak z Tobą, że film jest infantylny, nawet jak na tamte czasy. Momentami irytował ale mimo to było w nim coś sympatycznego. Trudno mi pisać o czasach, w których był kręcony, bo nie było mnie wtedy na świecie ale z tego co wiem zbyt wesołe nie były. Tuż po odwilży po referacie Chruszczowa, niedługo po okresie stalinizmu. Wydaje mi się, że wówczas film wychodził naprzeciw społecznym oczekiwaniom.

ocenił(a) film na 8
galladorn

Z opowiadań rodzinnych wiem, że ludzie na komedie z Anatolem (wszystkie trzy) walili do kin tłumnie, bo były to praktycznie pierwsze filmy w tamtym czasie nakręcone po prostu dla rozrywki. Dominowały wówczas albo produkcyjniaki, albo też różnego rodzaju dramaty. I stąd takie powodzenie tych nieco może (nawet jak na tamtą epokę) infantylnych, ale sympatycznych filmów.

ocenił(a) film na 6
andre_

Dlatego też moi rodzice wracają do tych filmów z takim sentymentem. Pozdrawia:)

galladorn

Ja też wracam z sentymentem do starych infantylnych polskich komedii.Weźcie jeszcze pod uwagę,że niedawno zakończyła się wojna i okupacja.Prawdziwa wojna i okupacja a nie ta z "Czterech pancernych" czy "Stawki większej niż życie"Przyjemnie jest się zrelaksować przy naiwnej infantylnej komedii.

Resfilm

dobrze sie czujesz??

Lenino1


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones