PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715712}

Pan Idealny

Mr. Right
5,8 18 555
ocen
5,8 10 1 18555
4,3 6
ocen krytyków
Pan Idealny
powrót do forum filmu Pan Idealny

jedno wielkie wariatkowo, ale jakże miło je się ogląda :) Rockwell i Roth dali czadu :)

Prawda i chętnie zobaczę :)

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się :) miło się oglądało :)

JJ79

gdzie to mozna zobaczyc. znalazłam tylko po angielsku

sylwkaniunia

Bo jeszcze nie było premiery w Polsce. Więc nie znajdziesz po polsku.

ocenił(a) film na 8

świetne kino rozrywkowe, dawno nie widziałem lepszej propozycji:-)

Najlepsze jest to, że koniec najbardziej powala to jest tak nierealane, że aż śmieszne.

ocenił(a) film na 6

Masz rację - to Jeden z bardziej nawiedzonych i pokręconych filmów jakie ostatnio oglądałem. Absurdalne zdarzenia, niedorzeczne sytuacji i … wszystko to w dziwny sposób sprawie, że można się pośmiać. Do kina bym na to nie poszedł ale film można śmiało zobaczyć w domowym zaciszu

Dokładnie, obejrzałam typowe, lekkie i przyjemne kino.

ocenił(a) film na 9

film zrobiony coś na kształt deathpoola:) fajny film akcji połączony z komedią :)
gorąco polecam także obejrzenie!
Kendrick dała radę!

ocenił(a) film na 4
kowal1528

Tutaj to jednak przesadziłeś. Nijak ma on do deathpoola...

ocenił(a) film na 9
Krzysztof421

Nie, nie przesadziłem.
Wiadomo że fabuła się różni... ale chodzi mi o film akcji połączony z dobrym humorem takim samym jak deathpool o sporej częstotliwości, aczkolwiek było tego mniej niż tam.

ocenił(a) film na 4
kowal1528

Szkoda, że ja tego humoru nie odebrałem.

ocenił(a) film na 9
Krzysztof421

Bo każdy ma inne poczucie humoru? Jeżeli masz chociaż 20 lat na karku powinieneś to już wiedzieć:)
Dlatego jedni jakąś komedie ocenią na 1 bo poziom żartów był "żenujący" a inni na 10 bo uśmiali się jak nigdy. Szczególnie waha się to w czarnych komediach i wystarczy nawet zobaczyć posty wypowiadających się po nagłówkach, będą tematy i 8/10 i 1/10 (albo wystarczy zobaczyć Twoje wypowiedzi i ocenę vs moje wypowiedzi i ocenę:D)

Jak dla mnie dawka humoru w tej produkcji była mniejsza i to sporo od deathpoola, ale to głównie dlatego że w deathpoolu dawka humoru była po prostu duuuża:)

ocenił(a) film na 4

Gra aktorska to jedyna rzecz jak w tym filmie jest dobra. Spodziewałem się czegoś o wiele lepszego a dostałem to...

ocenił(a) film na 1

stuknięty w wyłącznie negatywnym znaczeniu. irytujący niedorzecznością. nieśmieszny. stracone 20 minut. po 20 min wyłączyłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones