PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8507}
6,3 13 560
ocen
6,3 10 1 13560
Pan Kleks w kosmosie
powrót do forum filmu Pan Kleks w kosmosie

nawet na scenariuszu musieli oszczędzać, wychodząc z założenia, że w filmie dla dzieci to można wszystko potraktować w sposób umowny. żal i wstyd takie coś pokazywać.

ocenił(a) film na 1
chlorrro

Potwierdzam. Pamiętam, jak w podstawówce zaganiali nas na to straszydło do kina.

chlorrro

w takim razie won stąd, idźcie oglądać WYSOKOBUDŻETOWE, przeładowane efektami specjalnymi gnioty prosto z Hollywood, gdzie nie wiadomo, czy jest to Matrix, Komandos czy bajka dla dzieci.
Kleks to jeden z najlepszych polskich filmów dla dzieci, jakie udało nam się zrobić.

ocenił(a) film na 2
Dominique_9

twoja wypowiedź jest nie na miejscu z conajmniej dwóch powodów: 1) jest chamska, 2) popadasz w skrajność więc nawet nie mam jak się merytorycznie odnieść do niej.

chlorrro

Kilka lat minęło od Twojego komentarza, ale pozwolę sobie zauważyć, że Twoja pierwsza wypowiedź Jest również mało merytoryczna ;)
Mnie [36l] podobało się równie bardzo jak mojemu synowi [6l]...

ocenił(a) film na 10
chlorrro

Ten film jest z lat 80. Dużo się zmieniło od tego czasu. Po za tym film wcale nie jest niskobudżetowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones