PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31911}

Pan Niania

Mr. Nanny
5,3 6 697
ocen
5,3 10 1 6697
5,7 3
oceny krytyków
Pan Niania
powrót do forum filmu Pan Niania

Moja opinia

ocenił(a) film na 5

Pamiętam że ten film z uporem maniaka telewizja emitowała kilka razy w roku gdy byłem sporo młodszy. Najwidoczniej było to najodpowiedniejsze kino dla młodego odbiorcy. Film mi się wtedy podobał, ale podobała mi się wtedy też muzyka Waldemara Goszcza więc nie znaczy to że był dobry. Wspominam go dobrze, ale pewnie gdybym go dzisiaj obejrzał opadły by mi ręce, to ten rodzaj kina z którego się wyrasta i to na szczęście, a i łatwo zastąpić takie sztandarowe produkcje. Podobnych filmów powstaje przynajmniej kilka co roku o ile tylko wytwórni uda się zwieść pieniążkami jakiegoś gwiazdora którego kariera podupada i bardziej licza się dla niego pieniądze niż zachowanie twarzy. Ciekawym zjawiskiem jest to że właściwie dzięki temu filmowi Hogan stał się sławny w Polsce i właściwie jest rozpoznawalną postacią do dzisiaj.

użytkownik usunięty
Opas Natanael

Film jest niezły, wielki facet który nie może sobie poradzić z dzieciakami aż w końcu dochodzą do porozumienia. W jednym się mylisz że jego kariera podupadała. Został 1993 zwolniony z jednej federacji i w 1994 wstąpił do drugiej, więc nie ma tu mowy o podupadającej karierze. Ode mnie 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones