PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376118}

Pan Peabody i Sherman

Mr. Peabody & Sherman
6,8 17 301
ocen
6,8 10 1 17301
5,8 4
oceny krytyków
Pan Peabody i Sherman
powrót do forum filmu Pan Peabody i Sherman

Niedawno oglądałem ten film i muszę stwierdzić, że był super! Co prawda bardziej przypadła mi do gustu wersja z polskimi napisami i angielskim dubbingiem, niż z polskim dubbingiem, ale pomijając ten szczegół to dla mnie najfajniejszy od dwóch lat film animowany dla dzieci, który oglądałem (a sam też nie jestem taki stary, więc sobie ludzie nie myślcie, że się nie znam). A z tą ostrzejszą perełką ("Sherman, zabieram cię, zanim zaczniesz się dotykać") zrozumiałem dopiero za drugim razem oglądając wersję z polskimi napisami, ale przejdźmy do oceny. Ocena w stu procentach szczera: 10/10. Nie mogę się już doczekać drugiej części, no i nie mogę się doczekać, kiedy pracę nad ową drugą częścią się zaczną. A jeśli powstanie druga część to mam nadzieję, że Peabody będzie jeszcze żył. Bądź co bądź, trzymam za to kciuki. Sorry za dublowanie postów, ale nie znalazłem możliwości edycji postu.

Michu980

Aha. I zapomniałem jeszcze dodać, że jedną z moich ulubionych scen w tym filmie jest ta, kiedy Pan Peabody prezentuje wymyślony przez siebie taniec zumba. I jeszcze pytanie. Czy zna ktoś adres e-mailowy do Dreamworks Animation, ponieważ chciałbym się zapytać, czy powstanie druga część tego arcydzieła, ale nie znalazłem nigdzie adresu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones