PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544256}

Pan Pip

Mr. Pip
7,0 3 785
ocen
7,0 10 1 3785
Pan Pip
powrót do forum filmu Pan Pip

Film wywołujący gniew, współczucie i nadzieje. Czarny Ląd jednak to haos, nędza, okrócieństwo i wyjątki, ktore potwierdzają najgorsze prawdy o braku przyszłości dla tego kontynentu. Sam obraz emocjonalny bardzo.

ktosik63

Filmu jeszcze nie oglądałem, ale z tego co widzę to mogę się domyślić, że akcja rozgrywa się w Papui-Nowej Gwinei, a w Afryce to ona nie leży.

James0n

Jakie to ma znaczenie gdzie żyją Murzyni. Zawsze jest tak samo. Przemoc, nędza i brak perspektyw. A jak słyszę, że to wina białych to pusty śmiech mnie ogarnia. Oni nie chcą żyć inaczej bo musieliby ruszyć leniwe tyłki i mózgi. I to nie tylko do tańca..

ktosik63

Tak jakby to biali nigdy się nie mordowali niszcząc życia tysięcy niewinnych rodzin, każdy kraj ma swoją historię i jakbyś nie starał się jej gloryfikować zawsze znajdzie się kilka czarnych kart. Z krajami "murzynów" jak to powiedziałeś najczęściej wiąże się eksploatacja ziemi czyli wydobycie surowców za które ludzie umierają bo biały musi mieć miedź na klamki oraz kiepska sytuacja polityczna.
Wiązanie tego wszystkiego z kolorem skóry jest śmieszne i pachnie hipokryzją.

ocenił(a) film na 8
ktosik63

człowieku ogarnij się zamiast pisać jakieś pierdoły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones