PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567609}

Pan Popper i jego pingwiny

Mr. Popper's Penguins
6,2 35 459
ocen
6,2 10 1 35459
5,5 6
ocen krytyków
Pan Popper i jego pingwiny
powrót do forum filmu Pan Popper i jego pingwiny

W sumie całkiem niezły film. Carrey widocznie stara sie powórcić do lat swojej swietności , ale widać ze i jego starość dotyka. Z drugiej jednak strony bylo to całkiem miłe i ciekawe widowisko ... szkoda że troche za bardzo zacukrzone ... ale i tak z powodzenem można obejrzeć. 6/10

ocenił(a) film na 9
Adash

Ja oceniłam 9/10, ponieważ jest to film dla dzieci, a wydaje mi się, że jeśli pod tym kontem się patrzy to jest rewelacyjny. Dawno nie było tak śmiesznej produkcji dla dzieci bez wielkiej ilości podtekstów seksualnych i brutalności.

botakikoniec

Dawno ? o czym Ty koleżanko pleciesz ? Na chwile obecna od ręki moge wymienić wiele zeszłorocznych produkcji w których brutalność i seksualność nieodgrywała żadnej roli ... a pierwszoplanowe skrzypce odgrywało morał jaki sami sobie mozemy dopowiedzieć. Jednakże w każdej bajce mimo ze nie ma brulanośći to spotykamy jakieś zrządzenie losu , bądź też nierówną walkę dobra ze złem ...

Adash

A ja właśnie szukam zabawnych filmów które mogę zobaczyć z dziećmi. Mogę prosić o jakieś sprawdzone tytuły? Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 9
Adash

Sądxziłam, że film nie będzie zachwycający, ale bardzo mile mnie zaskoczył, teraz dołączył do filmów, które należą do moich ulubionych. Pingwiny RZĄDZĄ !!

Jimmy_Jack

ojej Jimmy_Jack ... gdy masz 12 lat, gdy masz 12 lat ... przed Toba stoi niebo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones