PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36639}

Pan i władca: Na krańcu świata

Master and Commander: The Far Side of the World
7,2 47 277
ocen
7,2 10 1 47277
6,6 8
ocen krytyków
Pan i władca: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Pan i władca: Na krańcu świata

...

użytkownik usunięty

Film świetny i owszem, ale ścieżka dźwiękowa to kompletna porażka. W scenach gdzie akcja zwalnia, praktycznie nic się nie dzieje i powinien być wprowadzony motyw muzyczny, panuje cisza. Statek sobie płynie, od czasu do czasu uderzy jakaś większa fala, a człek patrzy i się zastanawia, o co w tym wszystkim chodzi... Nic dziwnego, że tyle osób nudziło się oglądając 'Na krańcu świata'... Niemniej jednak cała reszta jest in plus, film mi się spodobał, także z mojej strony 8/10.

użytkownik usunięty

ścieżka dźwiękowa jest naprawdę dobra, tylko że dźwiękowcy dali ciała źle montując

ocenił(a) film na 9

Mnie cały film się podobał, uważam, że był rewelacyjny

ocenił(a) film na 7

Film dostał Oscara za dźwięk fachowcy ;) Trzeba mieć uszy niezdeptane przez słonia żeby oceniać soundtrack ;) Film dobry.

użytkownik usunięty
theart

Cóż, dominujący utwór w tym filmie powinien nosić tytuł "Morza szum, ptaków śpiew". A, że dostał oscara... trudno, bywa ;)

ocenił(a) film na 10

A co widzisz złego w szumie morza i śpiewie ptaków ? Dla wielu to jest właśnie najpiękniejsza muzyka. Nic nie trzeba dodawać bo jest idealna. Ostatni raz oglądałem ten film rok temu i wciąż wiem o czym piszesz, przypominam sobie sceny i te dźwięki, morze, mewy, melodyjne zawołania marynarzy i oficerów, dźwięk dzwona pokładowego. To chyba o czymś świadczy.

użytkownik usunięty
Richtie

"i te dźwięki, morze, mewy"
Jeszcze tylko głos pani Czubówny i mamy komplet.

"To chyba o czymś świadczy."
Tak. Na przykład, że jesteś człowiekiem wrażliwym na piękno natury... czy coś w ten deseń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones