PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36639}

Pan i władca: Na krańcu świata

Master and Commander: The Far Side of the World
7,2 47 277
ocen
7,2 10 1 47277
6,6 8
ocen krytyków
Pan i władca: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Pan i władca: Na krańcu świata

Jeśli ktoś lubi fabułę, której głównym motywem jest ludzki umysł, do tego okraszoną znakomitymi zdjęciami, scenografią i muzyką to szczerze polecam. Czytałem opinie, że film za długi - jeśli chodzi o mnie to mógłbym obejrzeć dwa razy tyle. Mam nadzięję, że dostatecznie dobrze odstraszyłem mą opinią wielbicieli komputerowych armii, przenoszeń w czasie czy pirackich skarbów strzeżonych przez gumowe kościotrupy.

ocenił(a) film na 6
Zakeri

No cóż w pełni się z tobą nie zgodzę.Jest dobry w miarę,w miarę,ale czy znakomity w każdym aspekcie?Nie to raczej nie...

ocenił(a) film na 10
Zakeri

Zgadzam się w 100 %. Film znakomity, i jeszcze ci swojscy marynarze na pokładzie ;)

ocenił(a) film na 9
Zakeri

"Pan i władca..." to współczesne arcydzieło. Szkoda, że niedoceniane.

_Pablos_

Zakeri - bądźże pochwalony! Święte słowa...
Prawdopodobnie doczekamy się kontynuacji "PiW", ale szczerze mówiąc boję się tego. Bóg wie, co twórcy wymyślą, żeby ściągnąć do kin więcej ludzi. Oj, mam czarne myśli...

ocenił(a) film na 10
seaGirl

Jeśli i za drugą część weźmie się Weir, to liczmy na to, że nie pokusi się o zrobienie "ściągacza publiczności"... ja w każdym razie będę szczęśliwa jak gwizdek i na pewno nie przegapię drugiej części w kinach, jak to niestety zrobiłam z pierwszą. Boski film, ale nie na mały ekran i równie małe głośniki.

Zakeri

Szczególne wrażenie zrobiły na mnie zdjęcia. Obrazy i sceny są przepiękne i poetyckie. Oczywiście mnie się najbardziej spodobała końcowa scena, podczas której główni bohaterowie grają, a statek odpływa w siną dal... : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones