PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119514}

Pan od muzyki

Les choristes
8,0 108 191
ocen
8,0 10 1 108191
7,3 15
ocen krytyków
Pan od muzyki
powrót do forum filmu Pan od muzyki

Zachęcony wysoką średnią obejrzałem. I co? Filmów takich jak ten są setki. Niczym niestety
się nie wyróżniał. Naprawdę NICZYM. Można obejrzeć i równie szybko zapomnieć o nim.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Widocznie masz w sobie za mało wrażliwości, by docenić przesłanie tego jakże niesamowitego filmu...

ocenił(a) film na 6
MikaKika

Wrażliwości mam dużo, ale najwidoczniej inną niż fani tego filmu. Przesłanie? Nie doceniam, bo a) jest banalne, oczywiste i było w tysiącu filmów przed tym b)ostatnie czego w filmie szukam to przesłanie.
Film ma być fajnie zrobiony, interesujący, taki, żeby się o nim myślało po obejrzeniu. Ten to dla mnie średniak, taki "jeden z wielu". Przesłaniem nikt mi oczu nie zamydli, to najgłupszy argument, no i łatwo wcisnąć jakieś przesłanie, a trudniej wokół niego zbudować film, jak widać w tym przypadku.

ocenił(a) film na 8
jasiu15

w tym samym dniu obejrzałam dwa filmy: "pan od muzyki" i "szkoła dla łobuzów", być może nic szczególnie nowatorskiego, pierwszy wydał mi się "klimatyczny", ale drugi był jak kopniak w brzuch, czym innym jest świadomość pewnych sytuacji, które mogły mieć miejsce, a czym innym jest ożywienie tej świadomości...może dla tych, którzy chcą myśleć czasem o seansie po seansie..polecam

jasiu15

Nie widzę żeby tu było jakieś wielkie przesłanie, dla mnie to była poprostu pewna historia. Piękna i wzruszająca. Ale może kto co lubi. Piszesz że jest wiele takich filmów. To dla mnie bardzo miła wiadomość. Możesz podać tytuły? Z góry dziękuję:)

użytkownik usunięty
jasiu15

Nie można powiedziec, że takich filmów są setki, nawet tylko ze względu na muzykę. Nie znam drugiego filmu z TAKĄ muzyką, jest cudowna *___________*

jasiu15

Jasiu, koniecznie musisz oglądać więcej koszmarów z ulicy wiązów, szczęk i terminatorów. W twoim menu filmowym zabrakło mi wszystkich części Obcego... Nie będę z tobą poważnie gadał, póki nie oglądniesz wszystkich "Obcych"... Jak mogłeś ich pominąć ?! Masz wszelkie zadatki na to, by zostać w przyszłości Terminatorem i tego ci życzę. Fan :-)

ocenił(a) film na 6
nado3

Zupełnie nie rozumiem, czy to miała byc ironia? Wszystkie części Obcego obejrzałem, i choć to dziwne porównanie, to pierwsze 3 na pewno są o klasę wyżej od omawianego tu filmu. Tylko nieco inna kategoria :) nie wspomnę już o Szczękach czy Terminatorze, bo to już w ogóle klasyka przez duże "k".

jasiu15

Nie zawiodłem się na twoim guście. Od teraz jesteś moim absolutnym GURU. Obejrzę wszystko, co zaproponujesz... Jesteś idealny :-). Zostańmy przyjaciółmi. For...ever !

ocenił(a) film na 6
nado3

Dobra, nie wariuj! Choć pewnie coś ciekawego mógłbym zaproponować gdybym mógł przejrzeć Twoje oceny.

jasiu15

Zapraszam :-)

ocenił(a) film na 6
nado3

Niby zapraszasz a nie zapraszasz, jaja sobie robisz. Ciężko ocenić czyjeś upodobania widząć jedynie ułamek filmów, które obejrzał.

jasiu15

A to co widziałeś podobało się ? co szczególnie ? :-)

ocenił(a) film na 6
nado3

Ostanie Kuszenie.

jasiu15

Zapraszam zatem do mnie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones