PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642990}
6,7 511
ocen
6,7 10 1 511
Paraísos Artificiais
powrót do forum filmu Paraísos Artificiais

Film opowiada o życiu młodego pokolenia - o słabościach, lękach, porażkach, ale również o
przyjaźni, miłości i wierze w lepsze jutro. Smutki i dramaty bohaterów przeplatają się w nim z
ekstatycznymi stanami pożądania i euforii. Akcja toczy się bardzo leniwie, ale dzięki temu mamy
możliwość na bieżąco zastanowić się nad przedstawionymi w filmie tematami. Film ciężki w
odbiorze i na pewno nie dla każdego - raczej dla wytrawnego widza, który ponad wszystko ceni
sobie doznania artystyczne, a nie ślepe podążanie za akcją i przewidywalne schematy.

ocenił(a) film na 7
Eluvatar84

" raczej dla wytrawnego widza, który ponad wszystko ceni
sobie doznania artystyczne, a nie ślepe podążanie za akcją i przewidywalne schematy."
- Tutaj bym się kłóciła, nie każdy widz, który lubuje się w kinie akcji od razu odpuszcza sobie takie filmy jak ten, ale też nie każdy kto gustuje w filmach refleksyjnych automatycznie polubi i ten. Moja ogólna ocena to dobry, film ciekawy, momentami trochę przeciągnięty, ale nie nudził mnie, tak jak niektóre filmy, które są już PRZEartystyczne..., które niby trafiają tylko do osób bardziej wrażliwych, rozumiejących przekaz itp. itd.
oceniam jako laik, fan filmu, a nie znawca, którym nie jestem i nie chcę być ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones